Здоров'я

​У житомирській школі, де діти скаржились на кишкові розлади, продовжили карантин

7 березня 2019, 10:26

У житомирській загальноосвітній школі №28 продовжили карантин до 11 березня включно.

Про це 7 березня повідомила прес-служба Житомирської мерії.

«Призупинення освітнього процесу в школі № 28 продовжено до 11 березня включно. Таке рішення було прийнято під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», - йдеться у повідомленні.

6 березня члени комісії заслухали інформацію головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ярослава Бойченка та завідувача Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» Івана Киричука про результати епідеміологічного розслідування групового захворювання дітей в загальноосвітній школі № 28 м. Житомир.

«З урахуванням наданої інформації було вирішено доручити Житомирському міськрайонному відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» завершити бактеріологічні та вірусологічні дослідження щодо встановлення джерела збудника інфекції, яка призвела до групового захворювання дітей в загальноосвітній школі № 28, а департаменту освіти міської ради посилити контроль в підпорядкованих закладах освіти міста за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та профілактики гострих кишкових захворювань», - зазначили в прес-службі Житомирської міськради.

Нагадаємо, рішення про призупинення освітнього процесу ЗОШ №28 на сім днів з 1 березня було прийнято у зв’язку із зареєстрованими 28 лютого випадками гастроентероколіту серед учнів закладу.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 1 березня до лікарні звернулись 11 учнів школи №28, хворих на кишкові розлади, 4 з них госпіталізували.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин ЗОШ 28 школа інфекція ротавірус  
Матеріали по темі