Місто

На майдані Корольова в Житомирі вшанували українських добровольців

14 березня 2019, 16:18

14 березня житомиряни вшанували усіх добровольців України, які у 2014 році першими вирушили протистояти російській агресії на сході України. За словами організаторів мітингу, надзвичайно важливо пам'ятати про них не лише один день на рік, а постійно висловлювати їм свою повагу.

«Це не просто день, коли ми вшановуємо хлопців-добровольців, це день, коли ми маємо пам’ятати про всіх тих безіменних, які сьогодні живуть посеред нас і ми навіть не знаємо, що вони були в добровольчих батальйонах, тих, які віддали своє життя за Україну. Це саме ті захисники, які з перших днів прямо з майдану йшли на схід захищати нашу землю. Дуже хочеться, щоб не тільки ті, хто працює в певних структурах і дотичні до роботи із учасниками бойових дій, а всі житомиряни і українці пам’ятали, що в нас не повинен бути один день, в нас має бути 365 днів на рік, коли ми маємо поважати, підтримувати і дякувати нашим захисникам», - вважає директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.


Під час заходу присутні вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців і виконали спільну молитву за Україну.

«Варто зазначити, що добровольці - це не тільки бійці добровольчих батальйонів «Айдар», «Азов», «Донбас», «Правий сектор», «Дніпро-1» та інших, а це й люди, які пішли у військкомати навесні 2014 року з метою захищати власну державу, це бійці першої, другої, третьої хвиль мобілізації. Ми всі знаємо, що на Житомирщині є 30-та механізована бригада, 95-та бригада, 26-та бригада. І всі люди, які пішли на схід, вони й є добровольцями. Саме тому - це свято для всіх військовослужбовців, які захистили Україну в 2014 році», - переконаний житомирянин Михайло Сліпченко.

Після мітингу учасники поклали квіти до пам'ятника Героям Небесної сотні.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році в День добровольця родичам та близьким героїв-житомирян вручали квіти.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День добровольця Юрченко мітинг  
Матеріали по темі