Місто

Дівчина, яка пошкодила портрет військового на зупинці у Житомирі, не з'явилася до суду

20 березня 2019, 12:24

20 березня у Корольовському районному суді Житомира мали розглядати справу щодо пошкодження портрету військового із проекту «Обличчя миру» на зупинці по вулиці Довженка. Дівчина, яку звинувачують у хуліганстві, на засідання суду не з'явилася. З огляду на те, що обвинувачувана не з'явилася, причини не повідомила, суддя ухвалив рішення на наступне засідання доставити її шляхом примусового приводу.

Позивачем у цій справі є учасник бойових дій Олександр Явтушенко. Він прийшов сьогодні до суду разом зі своїми побратимами та представниками громадських організацій.


«Ми, представники громадської організації «Атошник», а також всі ті, хто безпосередньо брав участь в захисті нашої держави, вважаємо, що цей злочин є не лише резонансним, а й дуже аморальним з точки зору скоєного часу. Зараз йде війна і на сході помирають наші хлопці, і в такий час, коли люди знаходячись на мирній території, користуються тим, що їх хлопці зараз захищають, він повинен мати великий резонанс. Ми не могли стояти осторонь, коли побачили відео, як скоювався злочин. Ми вирішили подавати заяву на вчинення даного правопорушення і відповідно, мною була написана заява. Наскільки мені відомо, це лише одна дівчина, тому що довести вину хлопця поліція не змогла і судове засідання буде відбуватися лише по дівчині. Згідно закону, це адміністративна відповідальність. Там передбачений штраф згідно з адміністративним кодексом України», – розповідає Олександр Явтушенко.

Він додає, що вже мав розмову по телефону із хлопцем, якого зафіксували камери відеоспостереження.

«У нас була телефонна розмова з хлопцем, який був зафіксований на відео, але вони відмовилися від зустрічі з учасниками бойових дій. Вони сказали, що бояться з нами зустрічатися, але ми їм гарантували повну безпеку. Ми хотіли просто з ними поговорити та вислухати їхню точку зору. Тому ми дуже хочемо з ними зустрітися безпосередньо в залі суду», – каже позивач Олександр Явтушенко.

Наступне судове засідання по цій справі відбудеться 12 квітня о 10:30. До цього часу поліція має знайти дівчину та забезпечити її присутність на засіданні.

Як повідомляв Житомир.info, вночі 20 лютого 2019 року на зупинці громадського транспорту на вулиці Довженка у Житомирі двоє невідомих пошкодили плакат соціального проекту «Обличчя миру», на якому був зображений лейтенант 72-ї ОМБр Андрій Верхогляд. Координатор проекту обіцяв грошову винагороду за інформацію про людей, які зірвали фото.

На брифінгу 25 лютого начальник головного управління Національної поліції в Житомирській області Вячеслав Печененко повідомив, що житомирська поліція знайшла жінку, яка зривала на зупинці плакат з військовим проекту «Обличчя миру». Того ж дня, 25 лютого, волонтери відновили зруйнований хуліганами плакат з військовослужбовцем на житомирській зупинці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Обличчя миру суд плакат зупинка військовий Явтушенко  
Матеріали по темі