Суспільство

У Житомирській області шестеро дітей отримали від своїх горе-батьків 236 тис. грн аліментів

26 березня 2019, 09:17

Одразу шестеро дітей, які проживають у Чуднівському районі, в березні 2019 року отримали довгоочікувані кошти від своїх татусів, боржників-аліментників «зі стажем», на загальну суму 236,5 тис. гривень.

Про це 25 березня інформує прес-служба головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«Такий результат став можливим завдяки діям працівників Чуднівського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Житомирській області, які використали повний арсенал примусових заходів, передбачених законом «Чужих дітей не буває», до боржників, обмеживши останніх у виїзді за кордон, керуванні транспортними засобами, полюванні й користуванні зброєю. А крім того, наклали ще й штрафні санкції – 50% від суми заборгованості на кожного злісного неплатника. Тож довелося горе-батькам сплатити своїм дітям додатково майже 97 тис. гривень. Варто чи ні накопичувати заборгованість – вирішує кожен платник аліментів. Однак закон «Чужих дітей не буває», як уже переконалося чимало боржників, на поступки нікому не йде, а навпаки, змушує неплатників змінити свої погляди на виконання батьківських обов’язків та подбати про власних нащадків», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, за два місяці 2019 року органи державної виконавчої служби Житомирської області стягнули на користь дітей 51,8 млн грн аліментів.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Чуднівський район аліменти юстиція  
Матеріали по темі