Місто

​Управління міськради за 1,5 млн грн замовило проект будівництва Палацу спорту на Старому бульварі у Житомирі

15 April 2019, 18:01

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради замовило проектну документацію по будівництву Палацу спорту, який планують звести на пустирі, поряд з міським парком.

Про це йдеться у звіті про укладений договір з ТОВ «Сервісний центр нерухомості» від 15 квітня 2019 року, опублікованому на ресурсі ProZorro.

За умовами договору, організація-виконавець має провести збір вихідних даних, підготувати креслення генплану та архітектурно-будівельні креслення, провести та оформити розрахунки по виконанню загально-будівельних робіт, розрахунки категорії складності, роздрукувати проектну документацію з пояснювальною запискою до проекту. Вартість виконаних робіт, згідно укладеного договору, становить 1 млн 497 тис. грн, у тому числі 5% єдиного податку. Проект Палацу спорту на Старому бульварі у Житомирі має бути готовий до жовтня 2019 року.

Нагадаємо, на початку 2019 року в інтерв’ю Житомир.info мер Житомира Сергій Сухомлин розповів, що місто може отримати 40 млн грн з держбюджету на будівництво Палацу спорту в парку. Тоді міський голова зазначив, що в держбюджеті на палаци спорту цьогоріч закладено 200 млн грн, тож від міста чекають проект будівництва.Повністю інтерв’ю з мером читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, проектні пропозиції від архітектурних бюро для будівництва мультифункціонального спорткомплексу на Старому бульварі приймали до квітня 2018 року. У травні 2018 департамент містобудування оприлюднив проектні пропозиції майбутнього спорткомплексу в житомирському парку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Палац спорту парк Старий бульвар УКБ будівництво проект  
Матеріали по темі