Влада

​Житомирська міська рада дозволила приватній школі орендувати приміщення на Покровській за 1 гривню

23 квітня 2019, 17:13

Житомирська міська рада дозволила приватній школі «Основа» орендувати приміщення на вулиці Покровській за 1 гривню на рік.

Таке рішення ухвалили на сесії міськради 23 квітня.

«Зрозумійте – це школа, чим більше буде таких шкіл, навіть приватних, тим менше нам як місту треба буде будувати і фінансувати», - зауважив мер Сергій Сухомлин.

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури не підтримала пункт щодо встановлення річної орендної плати ГО «Школа «Основа» за оренду нежитлового приміщення на вул. Покровська, 100 – 1 грн без ПДВ. Мер поставив на голосування цю рекомендацію, але «за» проголосували лише 9 з 28 присутніх депутатів – пропозиція комісії ЖКГ не підтримана.

Нагадаємо, у Житомирі в приміщенні колишньої школи на вулиці Покровській збиралися створити нову приватну школу: розробляли проект, а за орендоване приміщення хотіли пільгову орендну плату. У приватній школі діти навчатимуться з 1 по 11 клас.

Як повідомляв Житомир.info, громадська організація «Школа «Основа» зареєстрована 6 червня 2018 року в квартирі житлового будинку на вул. Крошенська. Засновницями ГО є три житомирянки: Гівергізова Сабіна Олександрівна, Орловська Алла Миколаївна (керівник) та Федоренко Оксана Юріївна.

На засіданні міськвиконкому 21 березня 2018 року начальник міського управління освіти інформував, що у Житомирі діють три приватні школи: гімназія «Ор Авнер», школа «Всесвіт» та школа «Сяйво», а «Синергія» - це громадська організація і юридично такої школи не існує: школярі «Синергії» здають іспити у ЗОШ №21.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія міськради школа приватна школа  
Матеріали по темі