Влада

Житомирський суд оштрафував жінку на 119 гривень за розірваний плакат із військовим

26 April 2019, 15:47

26 квітня Корольовський районний суд м. Житомира розглянув справу щодо пошкодження портрету військового із проекту «Обличчя миру» на зупинці по вулиці Довженка. Дівчина, яку звинувачують у хуліганстві і яка раніше не з’являлась до суду, написала заяву, у якій попросила розглядати матеріали справи за її відсутності. Дослідивши матеріали адмінпротоколів, суддя Корольовського районного суду ухвалив рішення оштрафувати обвинувачену.


«Суд, вивчивши матеріали протоколу про адміністративне правопорушення, приймає рішення визнати Буцьких Катерину Олександрівну винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173 Кодексу України про адміністратині правопорушення, та накладає на вказану особу грошове стягнення у вигляді штрафу в 119 (сто дев’ятнадцять) гривень, тобто семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Крім того, з Буцьких буде стягнуто судовий збір в розмірі 384 гривні 20 копійок. Дане рішення набирає законної сили протягом 10 днів з моменту його проголошення. Протягом цього періоду особи, яких стосується дане адміністративне правопорушення, мають право подати апеляційну скаргу», - оголосив рішення суддя Корольовського районного суду Валерій Аксьонов.

Як повідомляв Житомир.info, вночі 20 лютого 2019 року на зупинці громадського транспорту на вулиці Довженка у Житомирі двоє невідомих пошкодили плакат соціального проекту «Обличчя миру», на якому був зображений лейтенант 72-ї ОМБр Андрій Верхогляд. Координатор проекту обіцяв грошову винагороду за інформацію про людей, які зірвали фото.

На брифінгу 25 лютого начальник головного управління Національної поліції в Житомирській області Вячеслав Печененко повідомив, що житомирська поліція знайшла жінку, яка зривала на зупинці плакат з військовим проекту «Обличчя миру». Того ж дня, 25 лютого, волонтери відновили зруйнований хуліганами плакат з військовослужбовцем на житомирській зупинці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: плакат суд  
Матеріали по темі