Місто

​Житомирське КАТП збирається заплатити підряднику 1,6 млн грн за вивіз негабаритного і будівельного сміття

3 травня 2019, 16:27

КП «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради у 2019 році платитиме підряднику за прибирання і вивезення негабаритного та будівельного сміття. Вартість таких послуг обійдеться комунальному підприємству в 1 млн 579 тис. грн.

За даними ресурсу ProZorro, 10 квітня КАТП 0628 оголосило тендер на прибирання і вивезення негабаритного та будівельного сміття на території, що обслуговується даним комунальним підприємством, на умовах субпідряду. Відповідні послуги мають надаватися упродовж 2019 року. Очікувана вартість закупівлі становила 1,72 млн грн.2 травня відбулась процедура розкриття тендерних пропозицій, за результатами якої стало відомо, що у торгах брали участь два підприємця ФОП Ковальчук А.С. та ФОП Тарасюк К.О. Вигіднішою виявилась пропозиція у 1 млн 579 тис. грн підприємця Ковальчука Андрія Сергійовича, який, згідно з протоколом розкриття, наразі очікує відповідного рішення тендерної комісії.


Чому житомирське комунальне підприємство вирішило залучити підрядника для вивезення негабаритного і будівельного сміття з майданчиків, а не виконує дану роботу власними силами, Житомир.info поцікавився у директора КП «АТП 0628» Сергія Колесника.

За словами керівника підприємства, пошуку підрядників спонукала нестача власних ресурсів.

«Тендер провели, бо не вистачає власних ресурсів. У свій час прибирання та вивезення негабаритного і будівельного сміття лягало на плечі ЖЕКів. А з 10 червня (2018 року) в Житомирі ліквідують усі ЖЕКи шляхом приєднання, тому вони вже відійшли від цієї роботи, і цей весь тягар ліг на наші плечі. Фактично, ми ці послуги надаємо вже з червня місяця минулого року, хоча вони не були закладені в наші тарифи і не компенсувалися жодним чином», - пояснив Сергій Колесник.

Нагадаємо, приватний житомирський ЖЕК відмовляється прибирати та вивозити гілля дерев та інше негабаритне сміття з майданчиків, бо такі послуги не закладалися в тариф.

Як повідомляв Житомир.info, 9 січня 2019 року на виконкомі Житомирської міськради з суперечками підвищували тарифи на вивезення сміттям трьом підприємствам. У новий тариф заклали вивіз крупногабаритного сміття. В загальному тариф для населення зріс на 66%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КАТП сміття Колесник тендер  
Матеріали по темі