Місто

​У мерії розповіли, коли розпочнеться «літній сезон» у фонтана на житомирській Михайлівській

23 травня 2019, 12:51

Фонтан на Михайлівській у Житомирі, підключення якого обіцяли орієнтовно в середині травня, досі не працює.

Нагадаємо, 2 травня 2019 начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов розповідав, що на місці фонтану мають прибрати великодні декорації, затим фірма, яка встановила фонтан, має його прочистити та налаштувати.

«Через погодні умови у представників фірми, які мали підготувати до запуску наш фонтан, змістився графік робіт, і цими днями вони закінчують роботи з фонтанами на Закарпатті, а тоді обіцяють приїхати до нас. Можливо, це будуть навіть ці вихідні, 25-26 травня. Орієнтуємося на ці дати», - сказав В’ячеслав Глазунов.

Нагадаємо, з 1 травня 2019 в Житомирі традиційно розпочався сезон фонтанів. У місті запустили всі фонтани, крім фонтану на пішохідній Михайлівській.

Як повідомляв Житомир.info, 5 жовтня 2017 року на вулиці Михайлівській у Житомирі в тестовому режимі запустили фонтан, який почали монтувати в липні. Фонтан офіційно відкрили 21 квітня без запланованої «церемонії». У травні 2018 фонтан закривали на ремонт, і 9 червня він знову запрацював. Мер Житомира скаржився, що городяни засовують у форсунки палки, пробки, обгортки від морозива та інше сміття. 25 червня 2018 фонтан оглянув італійський меценат Вірджініо Фіданца, який профінансував його будівництво. 29 липня 2018 біля фонтану трапився інцидент: молодик в шоломі на велосипеді травмував дівчинку. Фонтан на Михайлівській збиралися передати на баланс водоканалу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фонтан вул. Михайлівська Глазунов  
Матеріали по темі