Суспільство

​У Житомирській області відкопали рештки ще 9 солдатів Другої світової, при шістьох були медальйони з інформацією

26 May 2019, 11:37

24 травня в Пулинському районі Житомирської області пошуківці відкопали рештки 9 солдатів часів Другої світової війни.

Про це 24 травня на своїй фейсбук-сторінці повідомило історико-патріотичного об'єднання «Пошук».

«24.05.19 групою ІПО «Пошук» в Пулинському районі біля села Соколів було знайдено братську могилу радянських солдатів та командирів, які загинули в липні 1941 року. Всього в ямі було встановлено залишки 9 людей», - йдеться в дописі.

Пошуківці відзначають, що процес розкопок та розділення солдат був дуже складним та тривалим, бо поховання було стихійним і кістки лежали в хаотичному порядку. Група з семи чоловік працювала з 8-ї до 17 години без перерви.

«За знайденими супутніми речами можна сказати, що серед них був 1 офіцер, 1 сержант та рядові солдати. На щастя, пошуківці змогли знайти 6 солдатських медальйонів та підписну флягу з прізвищем, тому є великий шанс, що імена солдат будуть встановлені», - зазначають пошуківці.


Нагадаємо, 12 травня у Бердичівському районі пошуківці знайшли рештки кадрових військових, які у 1941 році загинули від кулеметного вогню.

Як повідомляв Житомир.info, 10 травня 2019 року в селі Іванківці Бердичівського району Житомирської області відбулося поховання останків 10 невідомих солдатів, які загинули в роки Другої світової війни.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поховання перепоховання солдат Пошук пошуківці  
Матеріали по темі