Місто

​У Житомирі вперше відбувся конкурс незвичних велосипедів

26 травня 2019, 15:15

Уперше в рамках проведення спортивного свята «Велодень-2019» у Житомирі відбувся конкурс незвичних велосипедів.

З-поміж десятка двох, а то і триколісних велосипедів обрали чотирьох переможців, троє з яких, окрім призів від спонсорів, отримали за переможні місця ексклюзивні нагороди, виготовлені із запчастин велосипеда. Переможці конкурсу не приховують, що тішаться першістю, й залюбки розповідають про своїх залізних друзів.

«Цей велосипед був мною сконструйований на заводі «Автозапчастина» у 1984 році. Зараз заводу немає, а велосипед є. Це велосипед для прогулянок, на нього сідаєш, попереду нічого немає, як їдеш, то відчуття, ніби летиш», - розповідає Юрій Даценко.

«Цей велосипед мій тато назвав «Ютрайк», і його зробили власноруч. Для цього велосипеда потрібні сильні ноги, тому що він тяжкий, і, щоб виїхати на цьому велосипеді на гірку, потрібні сильні м’язи. На ньому я катаюсь три роки після того, як тато його зробив, але не використовую його по місту, бо він дуже великий», - каже Єлизавета Нестеренко.

Нагадаємо, 26 травня в центрі Житомира відбулося спортивне свято «Велодень-2019», у якому взяли участь більше 3 тисяч водії двоколісників – рекордна для міста кількість.

Як повідомляв Житомир.info, для «Велодня» за маршрутом слідування перекривали рух транспорту . Цього року проїхати вулицями міста збиралися більше двох тисяч велосипедистів, маршрут трохи змінили.

Як уранці 26 травня стартувало спортивне свято «Велодень-2019», дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Велодень велосипедист  
Матеріали по темі