Політика

Позачергова сесія Житомирської міської ради почалася із запізненням через розпуск фракції «Батьківщина»

6 June 2019, 08:30

Позачергова сесія Житомирської міської ради, початок якої мер призначив на 8:00 год. 6 червня, не змогла вчасно почати свою роботу через відсутність кворуму.

Станом на 8:00 у сесійній залі були присутні менше 20 депутатів з 42. Найдисциплінованіша – фракція Блоку Петра Порошенка, з п’яти депутата від Опозиційного блоку немає жодного.

Після 8:20, коли до сесійної зали після засідання фракції прийшли депутати від ВО «Батьківщини», мер відкрив пленарне засідання.

На початку сесії голова фракції ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк зробила заяву.

«Я хочу вибачитися, що ми всіх затримали, у нас відбулося засідання фракції і я хочу повідомити, що в зв’язку з подіями у ВО «Батьківщина» останнім часом, сьогодні прийняте рішення про розпуск фракції. За таке рішення проголосували 6 з 7 присутніх депутатів фракції», - сказала Любов Цимбалюк.

Також вона повідомила про створення депутатської групи «Житомир для житомирян», у складі якої буде 12 депутатів, а очолить її сама Цимбалюк.

На сесії присутні 30 депутатів з 42.

Про ситуацію в Житомирській обласній організації ВО «Батьківщина» після першого туру президентських виборів читайте тут

Нагадаємо, на позачерговій сесії депутати планують розглянути чотири питання, перше – про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир».

Як повідомляв Житомир.info, аукціон з продажу готелю «Житомир» 29 січня 2019 року не відбувся через відсутність учасників. На сесії міської ради 7 лютого депутати скасували своє рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир», щоб не продавати об’єкт зі зниженням вартості на 50%, тобто з початковою ціною 30 млн грн. В квітні готель знову вирішили виставити на аукціон, не знижуючи початкову ціну. Рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир» ухвалили на сесії 23 квітня 2019 року і 9 травня об’єкт знову виставили на аукціон, який мав відбутися 3 червня 2019 року.

ПрАТ «Фаворит Компані», яке належить родині народного депутата від Житомира Борислава Розенблата, було єдиним учасником аукціону з продажу готелю і запропонувало на 1 тис. грн більше від початкової ціни об’єкту. За умовами електронних аукціонів у разі участі в торгах лише одного учасника сесія міської ради може ухвалити рішення про продаж об’єкту шляхом викупу. Міська рада готова продати фірмі Розенблатів «Фаворит Компані» майновий комплекс готелю «Житомир».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія міськрада Цимбалюк  
Матеріали по темі