Влада

Мер Житомира провів екскурсію стадіоном «Спартак» і розповів, коли чекати відкриття

15 June 2019, 17:25

15 червня Житомирський міський голова Сергій Сухомлин провів для Житомир.info екскурсію стадіоном «Спартак», розповів про хід робіт та про те, коли варто чекати відкриття спортивної споруди.

Про бігові доріжки, пропускну систему, оновлені туалети, які з легкістю зможуть використовувати усі групи населення, – у розгорнутому відео.


Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2017 року на повторних торгах тендер на реконструкцію стадіону виграла житомирська фірма «Комунальник». 19 березня 2018 року мер Сергій Сухомлин повідомив про початок реконструкції стадіону «Спартак». На початку жовтня 2018 року начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов говорив, що після змін та коригування проекту вартість реконструкції стадіону станом на 15.08.2018 становила 45 млн 577 тис. 888 грн, з них будівельні роботи – 34 млн грн. На сесії 7 лютого 2019 року депутати проголосували за виділення на реконструкцію стадіону «Спартак» ще 7,6 млн грн, а до цього вже заплатили 22 млн грн.

25 лютого мер Сергій Сухомлин повідомив, що в режимі реального часу спостерігатиме за реконструкцією стадіону «Спартак». 1 березня 2019 року прес-служба Житомирської міської ради повідомляла, що на стадіоні «Спартак» повністю виконанні роботи з підготовки основи під штучне покриття, з улаштування фундаментів під трибуни, влаштовано монолітні фундаменти під цифрове табло та коментаторську кабіну, виконано монтаж каркасу коментаторської кабіни тощо.

Який вигляд стадіон мав 4 квітня 2019 року, дивіться у фоторепортажі.

Який вигляд реконструкція стадіону мала 14 травня з висоти пташиного польоту, дивіться тут.

На позачерговому засіданні міськвиконкому 10 травня 2019 року міський голова Сергій Сухомлин анонсував майбутнє перейменування стадіону «Спартак», реконструкцію якого обіцяли завершити в травні поточного року. Мер розповів про намір провести опитування громадян, щоб визначитися з новою назвою стадіону.

26 травня сайт Житомирської міськради повідомив, що спеціально створена робоча група рекомендує назвати стадіон дитячо-юнацької школи з футболу «Спартак Арена».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон "Спартак" реконструкція  
Матеріали по темі