Події

Який вигляд має дорога на Параджанова у Житомирі за два тижні до обіцяного завершення ремонту

2 July 2019, 14:15

За два тижні до обіцяного завершення ремонту дороги по вулиці Параджанова у Житомирі робітники продовжують будівельні роботи. На відміну від проїжджої частини, де досі лишається незаасфальтованим зрізане дорожнє покриття, обабіч дороги з’являються тротуари. Принаймні хоч огороджені та засипані щебенем. Аби дізнатися, на якому етапі нині робити, йдемо до місцевих працівників. Однак вони не надто говіркі. Чого не скажеш про водіїв та перехожих, які охоче діляться, так би мовити, враженнями від ремонту.


«Які ідіоти у листопаді знімають асфальт, яким можна було нормально їздити? За зиму дорога зруйнована. Вони її починають робити не у квітні, травні, а літом. Скільки вони її ще будуть робити? Рік, два, десять років? Люди «вбивають» машини, і ніхто нас не запитує. Де наші гроші, які ми платимо з кожного літра соляри, бензину, куди вони діваються? Вони взяли підряд, значить повинні його виконати. Хто буде його взимку робити, навіщо робити було цю комедію, щоб забрати гроші з бюджету, це ж смішно просто», – ділиться Станіслав.

«Дорога жахлива, не можна йти ні по бордюрах, ні по дорозі їхати не можна. Щойно їхав маршруткою, то вона їде 5 км/год», – каже Володимир.

«Прекрасний» ремонт, дорожники працюють, їздити можна – по тротуарах. Немає нічого, як було таке собі за радянських іще часів, таке і лишилося», – говорить Віталій.

«Потихеньку працюють, але дуже повільно. Воно ж почалося іще з осені. Коли був ямковий ремонт, то вона (дорога – ред.) була і нічого, а оце як розбили, то вона вже ніяка», – розповідає Наталія.

«Хороша» дорога, їдеш, колихає, спати хочеться. Там вже почали будувати, може, побудують за літечко», – розмірковує Анатолій.

Нагадаємо, що начальник обласного управління дорожнього будівництва та інфраструктури Роман Крисюк зазначав: якщо підрядник не відремонтує дорогу до 15 липня, його оштрафують. Проте, ані для водіїв, ані для пішоходів не лишається іншої альтернативи, аніж чекати на завершення «розкопок» на Параджанова.

На початку червня в ОДА пояснили, чому на Параджанова в Житомирі призупинили ремонт та вивезли техніку.

Як повідомляв Житомир.info, 11 квітня 2019 року підрядну компанію «ALKE», яка ремонтує вулицю Параджанова у Житомирі, попередили про розірвання угоди. На сесії міськради 23 квітня 2019 депутат Олександр Рибак обурився, що в Житомирі перед Пасхою вперше не робили ямковий ремонт, а ями на дорозі по Параджанова сягають 60 сантиметрів.

600 метрів вулиці Параджанова в Житомирі ремонтують за кошти дорожнього фонду облдержадміністрації, тому за нього відповідає ОДА. Рішення про передачу ОДА функцій замовника на ремонт вулиці ухвалили на виконкомі Житомирської міської ради 20 червня 2018. Вартість проекту складає 28,5 млн грн. Роботи планували завершити до липня 2019 року. Зранку 28 травня 2019 року на Параджанова на добу обмежили рух транспорту та приступили до вкладання першого шару асфальту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Параджанова ремонт дорога  
Матеріали по темі