Економіка

​У Житомирській області продали право оренди 690 га сільгоспземлі, найдорожче - ділянку в Овруцькому районі

9 липня 2019, 11:11

Понад 2 млн грн щорічно надходитиме до місцевих бюджетів Житомирщини завдяки земельним торгам, проведеним у І півріччі 2019 року.

Про це Житомир.info 9 липня повідомили в головному управлінні Держгеокадастру в Житомирській області.

«Упродовж І півріччя 2019 року під час електронних земельних торгів, організованих головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області, аграрії придбали права оренди на 23 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 690,1914 га будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. З переможцями торгів уклали договори оренди строком на 7 років», - йдеться у повідомленні.

За даними відомства, розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 2,404 млн грн. Зазначені кошти орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих громад Житомирщини.

Найдорожче під час торгів продано право оренди на земельну ділянку площею 45,7087 га на території Невгодівської сільської ради Овруцького району Житомирської області, де стартова ціна піднялася з 8% до 460,51% від нормативної грошової оцінки.

«Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони», - додають у пресслужбі ГУ Держгеокадастру в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2019 суд в Житомирській області скасував договір оренди 10 га землі, яку надали фермерському господарству без проведення торгів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: земля Держгеокадастр аукціон торги оренда  
Матеріали по темі