Влада

Мер відсторонив від посади керівника Житомирського ТТУ, щоб він не заважав проведенню перевірки

25 July 2019, 12:02

Мер Житомира Сергій Сухомлин 23 липня підписав розпорядження про проведення службового розслідування та відсторонення від посади на час розслідування начальника ТТУ Євгенія Демчика.

Документ не оприлюднений на сайті міської ради, але його вже публікують деякі місцеві сайти.

В коментарі Житомир.info 25 липня мер Сергій Сухомлин пояснив, що службове розслідування буде проводити комісія з шести посадовців міськради, яку очолює заступник мера Сергій Кондратюк.

«Це розпорядження не обов’язкове для оприлюднення. За моєю інформацією, на підприємстві (ТТУ) зараз йде заміна первинної документації, робиться все для того, щоб приховати порушення, замінити документи. Тому комісія повинна комплексно з усім розібратися, провести зустрічні перевірки й з усіма цими матеріалами потім звернутися до правоохоронних органів. Треба перевірити фінансову діяльність підприємства за останні 4-5 місяців», - сказав мер.

Він також пояснив, чому керівника ЖТТУ Євгенія Демчика відсторонили від посади на два тижні – з 24 липня по 7 серпня.

«Відсторонений, бо комісія, яка прийшла на підприємство відповідно до рішення наглядової ради та мого розпорядження, фактично була недопущена на підприємство, не виконується розпорядження щодо надання документації. Щоб усунути перепони для роботи комісії та проведення комплексної перевірки, керівник на цей час відсторонений від посади. По закону, такі комісії можуть працювати до двох місяців, ми встановили термін роботи два тижні, якщо буде потрібно, то він може буди продовжений і, відповідно, термін відсторонення теж буде продовжений», - пояснив Сергій Сухомлин.

Мер також підтвердив інформацію, що начальник ТТУ, який захворів, телефонував йому в той день, коли мали підписувати грантову угоду з ЄБРР на 2 млн євро і пропонував приїхати.

«Але вчора, 24 липня, хвора людина о 3-й годині дня в клубі «Андеграунд» на Київській, 11 качалася, тобто зі здоров’ям все нормально, хоча він на лікарняному», - сказав Сухомлин.

Водночас начальник ТТУ Євгеній Демчик на своїй сторінці у Facebook написав, що йому вже «откровенно надоела эта возня», але здаватися він не збирається.

Нагадаємо, 15 липня 2019 року в прес-центрі міської ради відбулося засідання наглядової ради комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», члени якого проголосувала за доручення контрольно-аналітичному відділу провести перевірку в ТТУ. 17 липня в ТТУ сталася суперечка між керівництвом підприємства та аудиторами міської ради, які прийшли перевіряти документацію. 19 липня після 14:00 мер Житомира на своїй сторінці у Facebook заявив, що «через раптову хворобу директора ТТУ» довелося відкласти підписання угоди з ЄБРР щодо отримання 2 млн євро грантових коштів. У відповідь Євгеній Демчик, не добираючи слів, звинуватив мера у брехні.

Як повідомляв Житомир.info, Євгеній Демчик керує ТТУ з 10 вересня 2018 року. В лютому 2019 Євгеній Демчик отримав догану від мера Житомира, а в травні 2019 – другу догану. Зараз Корольовський районний суд розглядає два позови Євгенія Демчика до мера Житомира Сергія Сухомлина та Житомирської міської ради про визнання протиправними та скасування розпоряджень щодо дисциплінарного стягнення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТТУ Демчик Сухомлин розпорядження перевірка  
Матеріали по темі