Влада

​Комісія погодила кандидатуру Ігоря Кухарука на посаду директора житомирської лікарні імені Павлусенка

13 серпня 2019, 16:58

Комісія управління охорони здоров’я Житомирської міської ради погодила кандидатуру Ігоря Кухарчука на посаду директора комунального підприємства «Лікарня ім. В.П.Павлусенка».

Про це в коментарі Житомир.info 13 серпня сказала заступник Житомирського міського голови Марія Місюрова.

«Конкурс відбувся ще 5 серпня цього року, комісія рекомендувала до призначення єдиного кандидата на цю посаду – медичного директора лікарні номер два Ігоря Васильовича Кухарука», - повідомила Марія Місюрова.

Вона зазначила, що наступним кроком має стати розпорядження мера Житомира Сергія Сухомлина про призначення директора. Станом на 13 серпня на сайті міськради немає розпорядження про призначення Ігоря Кухарука.

Нагадаємо, 16 липня 2019 року Ігор Кухарук подав декларацію за 2018 рік як кандидат на посаду медичного директора КП «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка» Житомирської міськради. Річна зарплата Ігора Кухарука за основним місцем роботи в КП «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка» складає 261,4 тис. грн, дружини Кухарук Людмили Анатоліївни в тій самій лікарні – 135 тис. грн.

30 липня 2019 стало відомо, що на посаду директора КП «Лікарня ім. В.П.Павлусенка» в Житомирі претендує одна людина.

Як повідомляв Житомир.info, після смерті 14 червня 2019 року керівника лікарні № 2 Віктора Павлусенка в міськраді оголосили конкурс на посаду директор КП «Лікарня № 2», пізніше перейменовану в «Лікарню №2 ім. В. П. Павлусенка».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кухарук лікарня Павлусенко конкурс  
Матеріали по темі