Влада

​Президент звільнив Панасюка та призначив нового начальника управління СБУ в Житомирській області

19 серпня 2019, 19:35

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Віктора Панасюка з посади начальника управління Служби безпеки України в Житомирській області, яку він обіймав з травня 2017 року.

Відповідний указ Володимир Зеленський підписав 19 серпня 2019 року. Наразі він опублікований офіційним інтернет-представництвом президента.

«Звільнити ПАНАСЮКА Віктора Степановича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Житомирській області», - йдеться в указі президента №604/2019 від 19 серпня 2019

Наступним своїм указом Володимир Зеленський призначив на цю посаду Олега Головаша.

«Призначити ГОЛОВАША Олега Олеговича начальником Управління Служби безпеки України в Житомирській області», - йдеться в указі президента №605/2019.

Олег Головаш до свого призначення обіймав посаду заступника начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю У СБУ в Житомирській області.

Нагадаємо, за три дні до зміни керівництва житомирське УСБУ похвалилося майже 10 тоннами вилученого бурштину.

Як повідомляв Житомир.info, 3 травня 2017 року президент Петро Порошенко призначив начальником управління СБУ в Житомирській області Віктора Панасюка. Полковника з двома вищими освітами, учасника АТО Віктора Панасюка офіційно представили колективу 4 травня 2017 року. Рік тому, у серпні 2019 року, тодішній президент Петро Порошенко підвищив у званні полковника Віктора Панасюка, давши йому генерал-майора.

12 серпня 2019 року під час наради в Олевській райдержадміністрації Житомирської області з питань нелегального видобутку бурштину президент Володимир Зеленський доручив звільнити начальників відділів поліції Олевського та Овруцького районів, запропонував начальнику ГУНП Вячеславу Печененку написати заяву на звільнення та повідомив про зміну керівництва обласного управління СБУ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: СБУ Головаш Панасюк Зеленський  
Матеріали по темі