Влада

Голови ОДА, облради і мер їздили на нараду щодо ІІ форуму регіонів, який пройде в Житомирі за участю Лукашенка

20 серпня 2019, 14:26

19 серпня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулася нарада з приводу проведення 3-4 жовтня в Житомирі Другого Форуму регіонів України та Білорусі.

Участь у засіданні робочої групи взяли голова обласної ради Володимир Ширма, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, — поінформувала 19 серпня пресслужба Житомирської облради.

Проводив засідання Віцепрем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«У ході наради директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації Віктор Градівський поінформував про напрацювання щодо проведення заходу, які є на даний час. Щодо питань, які знаходяться поза межею компетенції місцевої влади, - Геннадій Зубко надав відповідні доручення профільним міністерствам», - інформує пресслужба.

Наступне засідання робочої групи відбудеться 3 вересня.

Другий Форум регіонів України та Білорусі відбудеться 3-4 жовтня в Житомирі. Його метою є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні, - інформує облрада.

Форум відвідає Президент України Володимир Зеленський, також свою участь у заході підтвердив Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.

Нагадаємо, 30 липня 2019 на сайті облради опублікували проєкт рішення сесії щодо виділення 7,3 млн грн на проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь.

Як повідомляв Житомир.info, в жовтні 2018 року тодішній президент України Петро Порошенко заявив, що Другий Форум регіонів України та Республіки Білорусь пройде в Житомирі. 26 березня 2019 року голова Житомирської облради Володимир Ширма та ексголова ОДА Ігор Гундич зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом, щоб обговорити організаційні моменти для проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у місті Житомирі.

2 липня 2019 року Президент України Володимир Зеленський запросив президента Білорусі Олександра Лукашенка на II Форум регіонів України та Білорусі, який відбудеться в Житомирі. Згодом стало відомо, що Лукашенко прийняв запрошення Зеленського відвідати Житомир.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: форум Лукашенко облрада  
Матеріали по темі