Влада

Новий голова Житомирської ОДА розповів, що вчителював на початку кар’єри, і нагородив освітян грамотами

22 серпня 2019, 16:13

Новий голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко після навчання працював учителем історії та права.

Про це він сказав на початку підсумкової колегії освітян області, яка відбулася 22 серпня у Державному університеті «Житомирська політехніка», - інформує пресслужба ОДА.

«Мій перший запис у трудовій книжці – вчитель історії та правознавства. Тому я чітко розумію важливість праці вчителя та відповідальність, яка лежить на вас. Докладу максимум зусиль, щоб робота у дошкільних, середніх та вищих закладах освіти була максимально комфортною. Це є пріоритетом державної політики», – сказав Віталій Бунечко, привітав вчителів із новим навчальним роком та вручив почесні грамоти ОДА кращим представникам галузі освіти.

Після загального пленарного засідання підсумкової колегії педагоги продовжили працювати у профільних секціях.

Нагадаємо, попередній голова Житомирської ОДА до призначення на державну службу майже чотири роки працював директором товариства з обмеженою відповідальністю «Елітне» на малій батьківщині – селі Буряки Бердичівського району.

Як повідомляв Житомир.info, нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка 12 серпня 2019 року представив президент Володимир Зеленський в місті Олевськ Житомирської області. Новопризначений голова ОДА пообіцяв бути відкритим до громади та бізнесу. На своїй першій нараді Бунечко пообіцяв бути відкритим до спілкування та перебудувати роботу адміністрації.

Житомирська область увійшла до дев’яти регіонів України, які станом на 1 серпня 2019 демонструють найвищу підготовленість до нового навчального року для перших класів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: освіта вчитель Бунечко школа  
Матеріали по темі