Влада

Керівника Житомирської митниці перевели на місяць попрацювати в Закарпатті

10 вересня 2019, 12:29

В керівництві Житомирської митниці станом на 10 вересня залишилося лише троє заступників начальника.

В.о. начальника Житомирської митниці ДФС Сергій Гринчук в коментарі Житомир.info пояснив, що його перевели на роботу в Закарпаття.

«Я зараз у відрядженні в Закарпатті, виконую обов’язки начальника митниці, переведений на місяць. Зараз пішла така ротація всіх начальників митниць. Наказ про переведення був ще на початку вересня, працюватиму тут до 4 жовтня», - сказав Сергій Гринчук.

Нагадаємо, 6 липня 2019 року президент Володимир Зеленський закликав керівників Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць написати заяви на звільнення. Виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби Олександр Власов 9 липня повідомив про звільнення керівників митниць зазначених чотирьох областях. Згодом стало відомо, що начальника Закарпатської митниці Станіслава Балуєва не звільнили й він перебуває у відпустці.

Зазначимо, що в грудні 2018 року Уряд постановив утворити Державну податкову службу України та Державну митну службу України, реорганізувавши Державну фіскальну службу шляхом поділу. У конкурсі на посаду голови Державної митної служби переміг перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. 2 вересня керівник Держмитниці повідомив, що Міністерство фінансів затвердило структуру головного апарату оновленої митниці й штатний розпис.

«Отже, у нас тепер має бути 571 людина, яких ми почнемо поступово переводити з існуючих співробітників, набирати на конкурсах ззовні і брати з інших держорганів. Володимир Зеленський сьогодні поставив завдання до 1 грудня очиститись і укомплектуватись кадрами – тому ось в такий строк і плануємо все зробити. Наступний крок – регіональна структура митниці (наступного року перейдемо на єдину юр.особу, але це вимагає суттєвих змін до законодавства, які вже майже підготовлені», - написав Максим Нефьодов.


Скріншот з сайту ДФС у Житомирській області

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2019 року звільнилася начальниця Житомирської митниці ДФС Наталія Ткачук, яка з листопада 2017 року перебувала у відпустці по догляду за дитиною, а виконував обов’язки начальника митниці Сергій Гринчук.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: митниця ДМС Гринчук  
Матеріали по темі