Місто

Поекспериментували й досить: житомирські маршрутки №14 та №25 будуть їздити так, як до вересня

18 вересня 2019, 16:28

Управління транспорту і зв’язку міської ради повідомляє, що з 19.09.19 автобусні маршрути № 14 та № 25 будуть здійснювати руху за графіками та схемами, які діяли до 30.08.19.

Про це 18 вересня повідомляє сайт міської ради.

Нагадаємо, у Житомирі з 30 серпня цього року змінили схеми руху двох маршрутів – №110 та № 37 і запустили новий маршрут – № 25-А, який доїжджав до хутора Затишшя, а маршрут №25 як і раніше їхав лише до вул. Саєнка. А 4 вересня на сайті міської ради оприлюднили нові схеми руху маршруток №14 та №25-А.

«Враховуючи звернення громадян та з метою покращення перевезення пасажирів міським громадським транспортом по вулицях Бориса Тена, Соснової та Короленка, з 5 вересня плануються наступні зміни у схемах руху автобусних маршрутів: маршрут № 14 курсуватиме по маршруту: «вул.Соснова - вул.Короленка – вул. Перемоги – майдан Перемоги - вул. Київська - вул. І. Сльоти – вул.Гоголівська – вул. Східна - вул. Бориса Тена – вул. І. Сльоти – вул.Гоголівська – вул. Вокзальна - вул. Київська – майдан Соборний – вул. Перемоги - вул.Короленка - вул.Соснова» (схема додається); автобусне сполучення району «хутір Затишшя» буде забезпечено автобусним маршрутом № 25-А (схема додається)», - інформувала тоді міська рада.

Схема автобусного маршруту №14 «вул.Соснова – хутір Затишшя», яка діятиме з 19 вересня:

Схема автобусного маршруту №25 «Саєнка-Корбутівка», яка діятиме з 19 вересня:

Як повідомляв Житомир.info, на початку чергової сесії Житомирської міської ради 17 вересня 2019 року мер Сергій Сухомлин запропонував начальнику управління транспорту і зв’язку Костянтину Підпокровному та заступнику мера Дмитру Ткачуку написати заяви на звільнення. Згодом Підпокровний повідомив, що свою заяву вже віддав меру, а Ткачук сказав, що заяву про звільнення не писав.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт маршрутка  
Матеріали по темі