Події

До суду передали справу про хабар заступника директора департаменту Житомирської міськради, який продовжує працювати

4 жовтня 2019, 16:02

Прокуратурою Житомирської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадовця Житомирської міськради та місцевого жителя.

Про це 4 жовтня повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

«Заступника директора департаменту Житомирської міськради обвинувачують у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 358, ч.4 ст. 358 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, а також пособництво у підробленні офіційних документів, з метою їх використання особисто, за попередньою змовою групою осіб, та використання таких документів). Ще одного фігуранта кримінального провадження обвинувачують у скоєнні злочину за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 358 КК України (посередництво в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, а також у підробленні офіційних документів з метою їх використання іншою особою, за попередньою змовою групою осіб)», - йдеться у повідомленні.

Органом досудового розслідування установлено, що посадовець міськради через посередника одержав від юридичної особи неправомірну вигоду на загальну суму 2800 доларів. Роль посередника в одержанні неправомірної вигоди виконував непрацюючий 27-річний житомирянин.

«Такі «платні послуги» заступник директора департаменту міськради встановив представнику юридичної особи за державну реєстрацію права власності на 27 об’єктів нерухомості, до яких входили господарські приміщення розпайованого майна - ферми, склади, інші будівлі. До того ж, на 17 майнових об’єктів право власності було зареєстроване за підробленими документами із фальшивими печатками, які надав спільник-посередник. Оперативними працівниками задокументовано три факти одержання неправомірної вигоди: двічі – по 500, та ще один – 1800 доларів США. У квітні 2019 року, під час одержання третьої частини зловмисників було викрито завдяки спільним діям прокуратури області, співробітників УСБУ в області та слідчих ГУНП в області», - інформує прокуратура.

Справу розглядатиме Богунський районний суд міста Житомира.

Посадовець-хабарник – заступник директора департаменту реєстрації Євген Баренко. На сайті суду є інформація, що на 1 листопада 2019 року призначене засідання у справі, де обвинуваченими є Баренко Євген Олександрович та Климчук Андрій Ерастович. Суть позову – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Нагадаємо, розпорядженням мера Сергія Сухомлина від 17 квітня 2019 року Євгена Баренка було відсторонено від посади заступника директора департаменту реєстрації Житомирської міської ради з 18 квітня 2019 року. 26 червня Сухомлин розпорядився скасувати відстороненому від посади заступнику директора департаменту реєстрації надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50%.

Ухвалою від 19 червня 2019 року суддя Корольовського районного суду м.Житомира Юрій Драч скасував відсторонення Баренка від посади і з 19 червня він продовжує працювати в департаменті реєстрації і навіть отримує щомісячну премію в розмірі 75%.

Як повідомляв Житомир.info, 17 квітня 2019 року під час отримання хабаря у 1800 доларів США затримали заступника директора департаменту реєстрації Житомирської міської ради та його посередника, які вимагали «винагороду» за реєстрацію права власності на нерухоме майно.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: хабар Баренко прокуратура суд реєстратор 
Матеріали по темі