Місто

Комісія дозволила відключати квартири від централізованого опалення в 17 багатоповерхівках Житомира. Перелік

15 October 2019, 15:30

Міська постійно діюча міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання розглянула звернення власників квартир про надання дозволу на відключення від централізованого опалення (ЦО) з подальшим влаштуванням системи індивідуального теплопостачання в багатоквартирних будинках, в яких не менше як половина квартир вже відокремлені від ЦО.

Протокол засідання комісії, яке відбулося 30 вересня 2019 року, оприлюднений 15 жовтня на сайті міської ради разом з проєктом рішення виконкому «Про відключення споживачів від мереж централізованого опалення».

«Відповідно до пункту 6 частини другої статті 4 Закону України від 09.11.2017 N 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», в багатоквартирних будинках, де не менш як половина квартир та нежитлових приміщень була відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов’язані, але мають право виключно за власним рішенням у встановленому Мінрегіоном порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні», - поінформував присутніх на засідання комісії заступник мера Сергій Кондратюк.

Заступник начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко повідомив про отримані звернення із зазначенням загальної кількості квартир в житловому будинку та кількості (%) квартир, які вже відокремленні (відключенні) від мереж ЦО.

Після обговорення інформації члени комісії вирішили надати дозвіл на відключення квартир від мереж централізованого опалення з улаштуванням індивідуальної системи теплопостачання та збір вихідних даних і технічних умов для виготовлення технічної документації співвласниками 17 будинків (див. таблицю). За це рішення проголосували 8 присутніх, 1 утримався.

Як повідомляв Житомир.info, в жовтні 2018 року в інтерв’ю заступник мера з питань ЖКГ Сергій Кондратюк говорив, що в Житомирі зараз є 65 будинків, в яких передбачено відключення централізованого опалення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком опалення квартира будинок комісія теплопостачання  
Матеріали по темі