Місто

​Місто має сплатити неустойку новому власнику готелю «Житомир», бо в ньому досі проживає дві родини переселенців

24 October 2019, 12:29

У Житомирській міській раді відбулась чергова зустріч з родинами переселенців, які відмовляються покидати готель «Житомир», який уже кілька місяців як проданий з аукціону новому власнику.

Про це вранці 24 жовтня повідомив на своїй сторінці у соцмережі голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Загострення відносин між переселенцями у готелі «Житомир» та місцевою владою досягло критичного рівня. Неодноразові зустрічі з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади не довели до спільного консенсусу. За словами Сергія Сухомлина, житомирський бюджет заплатить пеню у розмірі 300 тисяч гривень за пролонгування терміну проживання в готелі та 80 тисяч за комунальні послуги. Ми запропонували варіант, що місто знайде орендовану квартиру для двомісячного проживання, після цього придбає соціальне житло для переселенців», - йдеться в дописі голови облдержадміністрації.

У коментарі Житомир.info директор департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір розповіла, що чергова зустріч з родинами переселенців відбулася через необхідність терміново звільнити приміщення готелю «Житомир» та передати його новому власнику.

«Зустріч відбулася з двома родинами переселенців, які відмовляються виїхати з готелю. Їм було ще раз наголошено на всіх тих пропозиціях міської ради, які озвучувались раніше. Наразі ми будемо підшуковувати варіанти житла для цих найбільш незахищених родин», - розповіла Вікторія Краснопір.

За її словами, за те, що готель вчасно не передали новому власнику, міська рада має сплатити «неустойку» і відшкодувати витрати на комунальні послуги.

«Питання досі не вирішено, попри всі зусилля міської ради це зробити. На жаль, ми не можемо передати об’єкт новому власнику, бо там проживає дві родини. Їм було надано ряд пропозицій, однак від них вони відмовились. Тож наразі ми підшукуємо варіанти прийнятного житла, для того щоб ці родини звільнили приміщення готелю», - пояснила директор департаменту соціальної політики міської ради.

Нагадаємо, 6 серпня мер Житомира Сергій Сухомлин у соцмережі розмістив допис, у якому прокоментував ситуацію з виселенням внутрішньо переміщених осіб з проданого на аукціоні готелю «Житомир».

Як повідомляв Житомир.info, 6 червня 2019 року на позачерговій сесії міськради депутати одноголосно дозволили «Фаворит Компані» за 60 мільйонів викупити готель «Житомир».

А 24 липня 2019 року для переселення людей з готелю «Житомир» з міського бюджету виділили компенсацію в розмірі 825 тис. грн за оренду житла та разову допомогу на проживання в гуртожитку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: готель переселенці житло  
Матеріали по темі