Місто

​Фірма «Автомагістраль» отримає ще 1,6 млн грн за ремонт вулиці Перемоги в Житомирі, який зробили за 12 мільйонів

8 листопада 2019, 16:13

Приватне підприємство «Автомагістраль» отримає ще 1,6 млн грн за додаткові роботи, які виконало під час ремонту частини вулиці Перемоги в Житомирі.

Повідомлення про початок переговорної процедури 8 листопада опублікували на Prozorro.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради укладає додаткову угоду з «Автомагістраллю» через необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проєкті, — йдеться в обґрунтуванні переговорної процедури, яка ще триває: намір про укладення договору може бути оскаржений до 19 листопада.

Предмет закупівлі – «Капітальний ремонт вул. Перемоги (від майдану Соборного до майдану Короленка) в м. Житомирі», джерело фінансування — кошти місцевого бюджету, вартість угоди - 1 мільйон 645 тис. грн:

Начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов 8 листопада прокоментував Житомир.info, про які додаткові роботи йдеться.

«Там були додаткові роботи по укладанню другого шару асфальтобетону від перехрестя з вулицею Грушевського до перехрестя з вулицею Ольжича. Вони не були передбачені основним договором. Після зняття старого шару асфальту виникла необхідність покласти нижній вирівнюючий шар, а не тільки верхнє покриття, як запланував проєктант. Що й було зроблено. Було скориговано проєкт, щоб асфальтне покриття слугувало років 10. Тобто, підрядник вже виконав усі роботи, і щоб отримати доплату за понаднормові роботи, ми маємо укласти цю додаткову угоду», — сказав В’ячеслав Глазунов.

Нагадаємо, фірма «Автомагістраль», зареєстрована в селі Синяк Вишгородського району Київської області, отримала 36 млн грн за капітальні ремонти кількох ділянок житомирських вулиць. Вулицю Перемоги компанія ремонтувала за 12 млн грн, Велику Бердичівську – за 19,8 млн грн, а майдан Короленка— за 4 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, у серпні ПП «Автомагістраль» проводила капітальний ремонт одночасно на кількох ділянках у центрі Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт вул. Перемоги Prozorro Глазунов  
Матеріали по темі