Влада

Голова Житомирської ОДА за день підписав 32 розпорядження щодо земель державної власності

11 листопада 2019, 13:13

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко за день підписав кілька десятків розпоряджень щодо земель державної власності.

На сайті ОДА оприлюднені підписані 7 листопада 2019 року 32 документи з однаковою назвою – «Про розпорядження землями державної власності несільськогосподарського призначення».

У документах йдеться про внесення змін до договорів оренди землі, надання дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, розроблення технічної документації із землеустрою та затвердження вже розробленої. Також є кілька розпоряджень, які стосуються продажу земельних ділянок:

№405 – продаж ПП «Фінбудресурс» земельної ділянки площею 8,5635 га на території Вересівської сільської ради Житомирського району за 1 млн 971 тис. 317,70 грн;

Співвласники приватного підприємства – Кітманова Галина Володимирівна, та Синьов Валерій Олександрович, статутний капітал – 420 тис. грн, основний вид діяльності – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

№406 – продаж ТОВ «Племінний завод «Агро-регіон» 1,8813 га на території Миропільської селищної ради Романівського району за 495 тис. 723 грн;

Засновники ТОВ – «Агро-регіон Стокгольм холдинг А Б» та Ларс Пітер Елам Хоканссон (Швеція), статутний капітал – 152 млн 640 тис. 900 грн, осоновний вид діяльності – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

Нагадаємо, 11 листопада в Бердичівському районі близько сотні людей перекрили рух на трасі Виступовичі – Могилів-Подільський, протестуючи проти скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 8 жовтня 2019 року депутати Житомирської обласної ради проголосували за звернення до президента, Верховної ради та Кабінету міністрів щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Пристуній на сесії нардеп від «Слуги народу» Богдан Кицак заявив, що мораторій на землю буде знятий.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА розпорядження Бунечко земля  
Матеріали по темі