Місто

Мер Житомира офіційно зупинив дію рішення виконкому щодо зняття нового асфальту на вулиці Перемоги

14 листопада 2019, 10:32

Мер Житомира Сергій Сухомлин зупинив дію рішення міськвиконкому щодо надання дозволу на порушення благоустрою по вулицях Домбровського та Перемоги.

Відповідне розпорядження мера, датоване 6 листопада, оприлюднили на сайті міської ради.

«Враховуючи стан дорожнього покриття по вул.Перемоги, умови його відновлення, з метою подальшого доопрацювання рішення», - мотивує своє розпорядження Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, на засіданні міськвиконкому 6 листопада 2019 року ухвалили проєкт рішення виконкому, який був оприлюднений на сайті міської ради 5 листопада: йшлося про дозвіл ПП «Теплогазсервіс-Житомир» на порушення асфальтобетонного покриття проїжджої частини по вулиці Домбровського та перехрестя вулиць Домбровського-Перемоги «для можливості приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вулиці Домбровського, 3». Багатоповерхівку планують будувати на території колишнього житомирського заводу нестандартного устаткування, біля супермаркету «Дастор».

Згодом у коментарі мер Сергій Сухомлин заявив, що не буде підписувати це рішення, бо від початку мова йшла лише про вулицю Домбровського, а під час розгляду питання та голосування він був відсутній на засіданні міськвиконкому.


Як повідомляв Житомир.info, нове асфальтне покриття на вулиці Перемоги з’явилося в 2018 році.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин благоустрій вул.Перемоги  
Матеріали по темі