Влада

​У Житомирській ОДА створили Центр з ліквідації нелегальної торгівлі пальним, який очолив перший заступник Бунечка

27 листопада 2019, 12:15

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко створив Центр з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області.

Розпорядження про це він підписав 15 листопада 2019 року.

Відтак, голова ОДА розпорядився утворити центр з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області та затвердити його склад згідно з додатком.

Центр має забезпечити:

  • оперативне реагування на виявлені випадки порушень вимог законодавства у сфері обігу нафтопродуктів;
  • врегулювання проблемних питань, пов’язаних із виявленням, документуванням та припиненням діяльності нелегальних об’єктів торгівлі та зберігання нафтопродуктів, проведення спільних контрольно-перевірочних та інших заходів;
  • обмін наявною інформацією між причетними правоохоронними та контролюючими органами в Житомирській області, РДА та виконкомами;
  • здійснення роз’яснювальної та профілактичної роботи, спрямованої на запобігання порушення вимог чинного законодавства суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність з обігу нафтопродуктів.

Контроль за виконанням цього розпорядження голова ОДА поклав на свого першого заступника Володимир Федоренка, який і очолив новостворений Центр. Секретарем Центру призначено директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Віктора Градівського.

До складу Центру включили начальника ГУНП у Житомирській області Сергія Крупєя, в.о. начальника ГУ Держгеокадастру в Житомирській області Олександра Вигівського, фахівців УДСНС, Держпраці, податкової та Держпродспоживслужби та Держекоінспекції:Скріншот з додатка до розпорядження

Нагадаємо, на сесії Житомирської облради 12 листопада 2019 року голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко заявив, що готує розпорядження про перевірку «великих і маленьких» заправок, які діють на території області. Результати цієї перевірки голова ОДА сподівався почути на наступній сесії облради. Наступна сесія обласної ради запланована на 18 грудня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, за два місяці 2019 року комісія виявила в Житомирі 13 заправок, про які не знають у ДСНС та управлінні Держпраці.

Нині в Житомирі триває конфлікт між жителями «спального району» та забудовником нової заправки на проспекті Незалежності.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА Бунечко розпорядження заправка АЗС  
Матеріали по темі