Політика

Ще один новообраний нардеп з Житомирської області оприлюднив декларацію: майна та доходів немає, лише готівка та ГО

4 December 2019, 12:22

Народний депутат Сергій Кузьміних, обраний в Чуднівському одномандатному окрузі №67, куди входить частина Житомир, оприлюднив щорічну декларацію за 2018 рік.

Декларація нардепа з’явилася в Єдиному державному реєстрі декларацій 3 грудня 2019 року.

Зазначається, що родина з трьома дітьми не володіє жодним рухомим чи нерухомим майном і в 2018 році не мала ніяких доходів. Натомість Сергій Кузьміних декларує 76 тис. 800 гривень готівки та 8 тис. 1 грн на банківському рахунку, його дружина має 2,5 тис. доларів готівки.

15 березня 2018 року Сергій Кузьміних взяв кредит в розмірі 15 тис. грн.

Народний депутат є членом чотирьох громадських об’єднань: благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних», ГО «Житомирський центр реабілітації», ГО «Черкаський центр реабілітації», ГО «Реабілітаційний центр фонду братів Кузьміних».

Нагадаємо, на дострокових парламентських виборах 21 липня 2019 року за кандидата від партії «Слуга народу» Сергія Кузьміних в Чуднівському окрузі №67 проголосували 36,35% виборців, за самовисуванця Віктора Развадовського – 34,29%, різниця становить 2% (1690 голосів). Сьомий апеляційний адміністративний суд 30 липня 2019 року розглянув апеляційну скаргу кандидата в нардепи Развадовського на рішення Житомирського окружного адміністративного суду, який відмовив у перерахунку голосів в одномандатному окрузі №67, і не задовольнив її. 1 серпня ЦВК визнала Сергія Кузьміних обраним народним депутатом в ОВО №67.

Сергій Кузьміних є членом парламентського Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, де очолює підкомітет з питань фармації та фармацевтичної діяльності.

Як повідомляв Житомир.info, з п’яти новообраних нардепів-мажоритарників від Житомирської області, які входять до фракції партії «Слуга народу», до початку роботи Верховної ради нового скликання декларації оприлюднили лише троє: 8 серпня – Ігор Герасименко (Житомирський округ №62), 23 серпня – Тетяна Грищенко (Малинський округ №66), 26 серпня – Богдан Кицак (Бердичівський округ №63).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нардеп Кузьміних декларація  
Матеріали по темі