Місто

Бунечко показав, як у Житомирі готують місце для майбутнього гіпермаркету мережі «Епіцентр»

10 грудня 2019, 18:43

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 10 грудня провів нараду щодо будівництва в обласному центрі гіпермаркету мережі «Епіцентр», а потім поїхав подивитися на підготовчі роботи.

Про це Бунечко написав на своїй Facebook-сторінці.

«На черговій нараді за участі екологічної служби та відповідного управління ОДА щодо будівництва торговельного центру «Епіцентр» представники компанії «Нова Лінія» доповіли про результати роботи з рекультивації забруднених ґрунтів. Члени Громадської ради при ОДА вважають, що процес відбувається із порушеннями, тому прийняв рішення виїхати на місце робіт та побачити все на власні очі», - написав голова ОДА.

Згодом він повідомив, що роботи на вул.Київське шосе, що біля житомирського аеропорту, тривають, та виклав фото.

«Тривають активні роботи на об'єкті поблизу Житомирського аеропорту ім. С.П. Корольова. Процес рекультивації відбувається в межах чинного законодавства, без жодних правопорушень. Але при цьому питання залишається на постійному контролі. Також дякуємо ПрАТ «Нова Лінія», що прийняли до відома рекомендації, озвучені на минулій нараді», - зазначив Віталій Бунечко.

Нагадаємо, 14 листопада цього року голова ОДА звітував про домовленості з ПрАТ «Нова Лінія» щодо очищення ґрунтів на території колишньої нафтобази, де збираються побудувати гіпермаркет.

Як повідомляв Житомир.info, питання виділення землі під будівництво торговельного центру на початку вулиці Київське шосе розглядали на позачерговій сесії Житомирської міської ради 24 липня 2019 року, але для прийняття рішення не вистачило голосів. 26 липня, на скликаній мером позачерговій сесії, 22 депутати все ж проголосували за рішення, яке дозволить розпочати будівництво гіпермаркету мережі «Епіцентр» у Житомирі: відведення земельної ділянки площею 3,54 га. Сесія розпочалася з годинним запізненням через відсутність кворуму.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Епіцентр Бунечко нафтобаза нарада  
Матеріали по темі