Влада

Президент призначив голову ще однієї РДА у Житомирській області

19 December 2019, 17:01

Президент України Володимир Зеленський призначив Віктора Кондратюка головою Брусилівської РДА.

Відповідне розпорядження №559 19 грудня опублікували на офіційному сайті президента.

«Призначити Кондратюка Віктора Андрійовича головою Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області», – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 11 грудня погодив кандидатуру голови Брусилівської райдержадміністрації.

Віктор Кондратюк проживає в селі Глибочок Баранівського району, 14 жовтня 2019 року він подав декларацію кандидата на посаду Баранівської РДА, 2 грудня – декларацію кандидата на посаду голови Брусилівської РДА. В декларації за 2018 рік зазначено, що Кондратюк є власником ТОВ «Барс». Підприємство зареєстроване в серпні 2004 року в селі Марківка Баранівського району, займається вирощування зернових та бобових культур і насіння олійних культур, статутний капітал – 263 тис. 476 грн. З 22 жовтня 2019 року в ТОВ «Барс» змінився власник і керівник6 тепер це підприємство належить Харчуку Валерію Юрійовичу з Баранівки.

Як повідомляв Житомир.info, президент Володимир Зеленський вже призначив голів 14 райдержадміністрацій у Житомирській області:11 грудня 2019 року Зеленський призначив голів Новоград-Волинської, Овруцької та Попільнянської районних державних адміністрацій, 15 листопада 2019 року президент Володимир Зеленський призначив голів Чуднівської, Коростенської та Бердичівської районних державних адміністрацій, а 19 листопада – Житомирської РДА, 29 листопада – голову Лугинської РДА, 2 грудня – Ємільчинської РДА. 5 грудня розпорядженнями президента були призначені голови ще п’яти райдержадміністрацій: Коростишівської, Любарської, Малинської, Народицької та Пулинської.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: президент голова РДА Брусилів  
Матеріали по темі