Місто

Чи вірять житомиряни, що Уряду вдасться повністю припинити роботу гральних закладів

23 грудня 2019, 16:38

Чорна плівка замість вивісок, зачинені двері та оголошення про оренду – такий вигляд мають гральні заклади після того, як почалися масові перевірки діяльності всіх операторів держлотерей.

При вході у деякі заклади висить припис виконавчого комітету Житомирської міської ради, який повідомляє власників про обов'язкове проведення демонтажу засобів зовнішньої реклами протягом 3 робочих днів. Хтось вже встиг зняти вивіску, а хтось у процесі прибирання з віком реклами. Знайшлися ті, у кого двері відчинені, проте в закладі запевнили, що вони не працюютьі наразі йдуть перемови з новим орендарем.


Поки місцевий гральний бізнес прибирає за собою сліди існування, журналіст Житомир.info поцікавилась чи вірять житомиряни, що Уряду вдасться побороти так звані «Лотереї».

«Правду кажучи, я не впевнений, що воно дасть належний результат», - говорить Ростислав.

«Думаю, що ні. Тому що там задіяно дуже багато грошей, фінансів і все, як у нас в Україні робиться», - ділиться Інна.

«Не знаю, воно так само в інтернеті є, так само люди будуть продовжувати, а можливо десь ще відкриється», - каже Ярослав.

«Біля мене автомати, ну типу «Лотерея», вона зараз здається в оренду і тільки відчинилася. Я ось подумав, знову відкрили нову точку і вона закрилася, і зараз здається в оренду – це здорово насправді», - розповів Ярослав.

Нагадаємо, 21 грудня житомирський виконком терміново зібрався на засідання заради одного питання:демонтажу вивісок закритих гральних закладів.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 20 грудня 2019 року стало відомо, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук дав доручення Нацполіції почати масову перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу, а ДФС має організувати перевірки ліцензій всіх так званих «державних лотерей». За результатами «облав» 20 грудня у Житомирі та області поліцейські прикрили сім «лотерей», а інші просто зачинилися самі.

А 21 грудня поліція Житомирської області звітувала про результати перевірки «лотерей»: поліцейські області перевірили 86 ігорних закладів, у 7 випадках були виявлені порушення (неприпинення функціонування) та розпочаті кримінальні провадження.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лотерея гральні автомати поліція  
Матеріали по темі