Влада

Група депутатів облради буде вивчати питання доведення Житомирського лікеро-горілчаного заводу до банкрутства

27 грудня 2019, 15:40

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма створив робочу групу, яка має вивчити питання доведення до банкрутства державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод».

Розпорядження, яке Ширма підписав 23 грудня 2019 року, оприлюднили на сайті облради 26 грудня.

«Робочій групі вивчити питання щодо доведення державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» до банкрутства, нанесення збитків державі і кредиторам та можливості подальшого функціонування державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод». Контроль за виконанням розпорядження покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності», - йдеться у документі.

Очолює робочу групу позафракційний депутат Володимир Кропивницький, який є членом бюджетної комісії.


Нагадаємо, на сесії обласної ради 18 грудня депутати підняли питання про роботу Житомирського лікеро-горілчаного заводу, а начальник юридичного відділу підприємства повідомив, що ЖЛГЗ навмисне доводять до банкрутства, бо підприємство підпадає під приватизацію, й через борги завод може з 1 січня 2020 року припинити свою роботу.

20 грудня в інформації про засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат пресслужба ОДА повідомляла, що заборгованість по заробітній платі на Житомирському лікеро-горілчаному заводі буде погашена.

«Керівник Житомирського лікеро-горілчаного заводу поінформував про вжиті заходи щодо виправлення ситуації, яка склалася на підприємстві, та погашення заборгованості із виплати заробітної плати за жовтень та листопад сьогодні 20 грудня, заробітна плата за грудень буде виплачена до 20 січня наступного року», - зазначалося у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, 25 листопада 2019 року колектив Житомирського лікеро-горілчаного заводу направив звернення президенту, прем’єр-міністру України та керівнику Державного управління справами з проханням негайно втрутитись в ситуацію, яка склалася на заводі. Депутати Житомирської міської ради 27 листопада висловили готовність прийняти у комунальну власність Житомирський лікеро-горілчаний завод. Після цього мер Сергій Сухомлин та депутати міськради зустрілися із колективом ЖЛГЗ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада робоча група ЖЛГЗ банкрутство  
Матеріали по темі