Місто

Комунальне підприємство оголосило тендер на послуги з поточного ремонту вулиць Житомира за 53 млн грн

27 січня 2020, 12:14

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 24 січня оголосило тендер з поточного ремонту вулиць Житомира. Очікувана вартість послуг – 53 млн 39 тис. 976 грн 4 коп.

Про це йдеться в закупівлі опублікованій 24 січня на ресурсі ProZorro.

Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2020 року. Джерелом фінансування є місцевий бюджет.

Відповідно до умов тендерної документації будуть проводити ремонт ділянок на вулицях: Грушевського, Чуднівська, Селецька, Хлібна, Гоголівська, Князів Острозьких, Довженка, Клосовського, Офіцерська, Мала Бердичівська, Маликова, Труда. Переможець торгів має відремонтувати бордюри, замінити каналізаційні люки та дощоприймачі, влаштувати одношарове асфальтобетонне покриття доріжок та тротуарів, зробити ямковий ремонт асфальтобетонного покриття доріг та інше.

Тендерні пропозиції УАШ приймає до 23 лютого 2020 року, проведення аукціону заплановане на 30 березня.

Нагадаємо, в інтерв’ю Житомир.info мер Сергій Сухомлин розповів, що в міському бюджеті на 2020 рік на поточний ремонт доріг закладено 60 млн грн, що вдвічі більше, ніж в минулому році.

Зазначимо, що в 2019 році ремонтувати житомирські дороги розпочали в лютому: погода дозволяла, а стан ямковості вимагав негайного втручання.

Як повідомляв Житомир.info, КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради збирається придбати 1100 тонн бітуму для ремонту житомирських доріг. Очікувана вартість закупівлі – 19 млн 30 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УАШ ремонт дорога тендер  
Матеріали по темі