Влада

Колишня начальниця управління культури Житомирської ОДА звільнилася і зараз офіційно безробітна

5 February 2020, 11:32

Начальниця управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Тетяна Парфентієва звільнилася і зараз стоїть на обліку в центрі зайнятості.

Декларацію після звільнення Парфентієва оприлюднила 4 лютого 2020 року.

В 2019 році начальниці управління в ОДА виплатили 500 тис. 704 грн зарплати, в неї також були доходи за цивільно-правовими договорами: 4017 грн – від обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради; 201 грн – від Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; 1042 грн – від державного університету «Житомирська політехніка». Ще 13 тис. грн Парфентієва отримала від ТОВ «Жива нива» за надане в оренду майно.

В коментарі Житомир.info Тетяна Парфентієва розповіла, що звільнена з 27 січня 2020 року і зараз стоїть на обліку в центрі зайнятості, але є пропозиції щодо роботи.

«Першим розпорядженням я була звільнена 31 грудня 2019 року, але у мене був лікарняний лист і вже 27 січня мене звільнили у зв’язку зі скороченням моєї посади. і 28 січня я вже зареєструвалася в центрі зайнятості. Мене Львів запрошує працювати, Київ запрошує, але поки я взяла паузу – треба упорядкувати те, що відбулося, переосмислити і рухатися далі. Те, що я залишаюся в культурі – це однозначно, культурні проекти будуть, але питання чи будуть вони у Києві, Львові, чи Житомирі. Мені дуже хочеться, щоб вони відбулися в Житомирі й буду працювати на д цим», - сказала Тетяна Парфентієва.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року Парфентієва подала документи на конкурс на посаду директора комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей», але комісія визнала невідповідність поданих документів кваліфікаційним вимогам.

Як повідомляв Житомир.info, Тетяна Парфентієва з жовтня 2017 року керувала управлінням культури і туризму Житомирської ОДА. Розпорядженням від 26 вересня 2019 року голова ОДА Віталій Бунечко це управління ліквідував й створив департамент культури, молоді та спорту, який об’єднує управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту й управління культури та туризму. В листопаді 2019 року управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області інформувало керівництво області про результати перевірки 3,5 роки роботи управління культури Житомирської ОДА: виявлені неефективні управлінські дії, які призвели до зайвих витрат коштів обласного бюджету в сумі 1 млн 915 тис. грн та неефективного використання комунального майна на суму 2 млн 512,5 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Парфентієва звільнення декларація  
Матеріали по темі