Місто

У Житомирі знову будуть проводжати зиму «Залицянням до Весни»

18 February 2020, 16:18

У Житомир планують провести 29 лютого – 1 березня 2020 року в гідропарку проводи зими народними гуляннями з назвою «Залицяння до Весни».

Проєкт рішення міськвиконкому з відповідним планом заходів оприлюднили 18 лютого, напередодні чергового засідання виконавчого комітету.

«З метою сприяння розвитку народної творчості і обрядовості, заснованих на високих духовних ідеалах національних традицій та їх реалізації у сучасному суспільстві, на виконання рішення міської ради від 18. 12. 2019 № 1697 «Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової програми розвитку культури Житомирської міської об’єднаної територіальної громади «Нова основа культурного розвитку Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки» та статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив організувати та провести 29 лютого – 01 березня 2020 року традиційних народних гулянь «Залицяння до Весни» на території гідропарку комунального підприємства «Парк» Житомирської міської ради. Затвердити план проведення заходів згідно з додатком», - йдеться у проєкті рішення.

Попри те, що в управлінні культури з 5 лютого працює нова начальниця, торішня назва святкування не змінилася і план заходів теж не зазнав суттєвих змін й виступати знову будуть «Родослав» та гурт «Чіп»


Нагадаємо, програму святкування проводів зими під назвою «Залицяння до весни» затвердили минулого року на засіданні міськвиконкому 22 лютого. Тоді начальниця управління культури Ніна Рябенко анонсувала традиційні народні гуляння, концерт гурту «Чіп», фольклорного ансамблю «Родослав», колективів комунального закладу «Палац культури», козацький куліш, козацькі показові бої, польову кухню з кулешем і узваром, частування млинцями, варениками та пиріжками. Фоторепортаж святкування, яке відбувалося у гідропарку 10 березня, дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році в Житомирі розважальні заходи з нагоди Масниці не проводилися, адже свято припадало на 18 лютого, коли в Україні вшановують загиблих Герої Небесної сотні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком проводи зими весна Масляна гідропарк  
Матеріали по темі