Влада

​Бердичівському медичному коледжу хочуть присвоїти ім’я лікаря-онколога Юрія Спіженка

21 February 2020, 15:13

До депутатів Житомирської обласної ради надійшло звернення від колективу вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» з проханням дозволити присвоїти закладу ім’я Юрія Спіженка. Звернення розглядали на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань 21 лютого.

Про це повідомляють на сайті Житомирської обласної ради.

«Юрій Спіженко – видатна особистість, його професійна діяльність пов’язана з Житомирщиною. Він починав як лікар-інтерн у Бердичівській центральній міській лікарні, був завідувачем відділу охорони здоров'я Житомирського облвиконкому і першим міністром охорони здоров'я України. Ця людина започаткувала багато новітнього, займалась благодійністю, багато чого зробила для Житомирської області», - розповіла керуюча справами виконавчого апарату обласної рад Раїса Гула.

На сайті облради зазначають, що депутати підтримали звернення про присвоєння імені Юрія Спіженка медколеджу, але до цього навчальний заклад має привести Статут у відповідність до норм Закону України «Про фахову передвищу освіту», який прийнято наприкінці минулого року.

Як повідомляв Житомир.info, 24 жовтня у Бердичівському медколеджі не змогли обрати директора: участь у виборах взяли лише 12 людей. Ексдиректор Бердичівського медколеджу після звільнення купив квартиру за півмільйона і хотів повернутися на посаду. На сесії облради 9 липня 2019 року Клименюк розповідав, що медичним коледжем зараз керує «мєнт», який влаштував жінку на роботу в цей заклад на посаду заступника головного бухгалтера.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бердичів медколедж Спіженко депутати облрада  
Матеріали по темі