Влада

​У Бердичівському медколеджі не змогли обрати директора: участь у виборах взяли лише 12 людей

24 жовтня 2019, 16:49

Вибори директора Бердичівського медичного коледжу, які відбулися 17 жовтня 2019 року, визнали такими, що не відбулися, бо прийшла лише п’ята частина виборців.

Про це 24 жовтня повідомила пресслужба Житомирської облради.

Претендентів було два: скандально відомий Володимир Клименюк та Олеся Павлюченко.

«У комунальному вищому навчальному закладі «Бердичівський медичний коледж» Житомирської облради 17 жовтня, відповідно до вимог законодавства, проходили вибори директора. На посаду керівника навчального закладу претендували два кандидати – Володимир Клименюк та Олеся Павлюченко. На вибори директора було зареєстровано 68 виборців, серед яких 75% - педагогічні працівники, 15% - студенти, 10% - інші штатні працівники закладу. Фактично взяли участь у виборчому процесі 12 осіб, що становить 17,6% від загальної кількості виборців», - поінформувала облрада.

За повідомленням, оскільки участь у виборах взяло менш як 50% виборців, то членами виборчої комісії КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» було ухвалено рішення про те, що вибори директора вважати такими, що не відбулись. Це й було зафіксовано у відповідному протоколі виборчої комісії.

У пресслужбі облради Житомир.info пояснили, що квота на участь у виборах (відсоток педагогів, інших працівників та студентів) залежить від рівня акредитації навчального закладу.

«Контроль за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення виборів здійснювали депутати обласної ради, працівники виконавчого апарату обласної ради та облдержадміністрації, які не зафіксували жодних порушень. Також у закладі здійснювалась відеофіксація процесу виборів та процесу підрахунку голосів», - інформує облрада.

В оголошенні на сайті медколеджу зазначається, що вибори пройшли відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту», Статуту Бердичівського медколеджу, Положення про порядок проведення виборів директора КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» та згідно з відповідними методичними рекомендаціями.

Прийом документів від кандидатів на посаду директора коледжу здійснювався з 22 липня по 23 вересня 2019 року.

За інформацією з власних джерел, колектив «саботував» вибори через небажання змінювати керівника – нині обов’язки директора коледжу виконує Вячеслав Шевченко.

Нагадаємо, про намір скандального екскерівника Бердичівського медколеджу Володимира Клименюка повернутися в крісло директора стало відомо у вересні 2019 року.21 вересня він оприлюднив декларацію кандидата на посаду директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради Клименюк оприлюднив 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2014 року бердичівська «Самооборона» вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво й аморальну поведінку, В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку, родичі дівчини вважали, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштовували акцію протесту,

У 2017 року облрада звільнила директора медколеджу. Клименюк оскаржував це рішення в суді, однак Касаційний цивільний суд Верховного суду України залишив його скаргу без змін.

29 листопада 2018 року облрада опублікувала оголошення про конкурс на зайняття посади директора Бердичівського медколеджу. Документи на конкурс подали Володимир Клименюк та нинішній керівник - В'ячеслав Шевченко. Наприкінці січня 2019 року через зміни у законодавстві претендентам на посаду директора медколежду повернули документи. На сесії обласної ради 9 липня 2019 року Володимир Клименюк обіцяв зібрати «пресконференцію з республіканськими журналістами» і розказати, що твориться в коледжі.

Нове оголошення про конкурс на посаду директора медколеджу оприлюднили на сайті облради 22 липня 2019 року.

Житомир.info
Скрін-копії протоколів взяті з сайту облради

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: медколедж директор Клименюк облрада  
Матеріали по темі