Влада

Мер нарешті призначив директора комунального підприємства «Житомиртранспорт»

24 лютого 2020, 10:41

Директором комунального підприємства «Житомиртранспорт» з 21 лютого є Андрій Гнеличко.

Відповідне розпорядження про призначення №170 мер Сергій Сухомлин підписав 20 лютого.

«Призначити з 21 лютого Гнеличка Андрія Сергійовича на посаду директора комунального підприємства «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради та укласти з ним контракт, що додається», – йдеться у розпорядженні.

2 січня 2020 року Андрій Гнеличко подав декларацію кандидата на посаду заступника директора КП «Житомиртранспорт» і з 8 січня він виконував обов’язки директора комунального підприємства «Житомиртранспорт». Пропрацював на посаді два тижні і з 21 січня обов’язки директора доручили заступниці директора цього підприємства Олені Кирилюк.

Нагадаємо, житомирський апеляційний суд постановою від 8 січня 2020 року задовольнив позов Андрія Гнеличка до публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» про визнання звільнення з роботи незаконним, поновлення на роботі та стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу у сумі 207 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, 18 грудня 2019 року на позачерговій сесії Житомирської міської ради депутати своїм рішенням звільнили заступника міського голови з питань транспорту Дмитра Ткачука та призначили нового – Олександра Шевчука. Тоді ж депутат від Блоку Петра Порошенка Владислав Пучич заявив про вихід з фракції БПП, його прикладу послідував Іван Фурлет, який до своєї промови додав заяву на звільнення з посади керівника КП «Житомиртранспорт». 28 грудня 2019 року Фурлет повідомив, що до роботи в КП «Житомиртранспорт» приступив новий керівник – Андрій Гнеличко.

Депутата Житомирської міської ради Івана Фурлета 3 січня 2020 року звільнили з посади директора комунального підприємства «Житомиртранспорт» за згодою сторін.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Гнеличко Житомиртранспорт директор розпорядження  
Матеріали по темі