Економіка

Держпродспоживслужба зобов’язала підприємство повернути бердичівлянам 1,22 млн грн через завищені тарифи на опалення

26 February 2020, 14:11

У місті Бердичів Житомирської області підприємство, яке надає послуги з централізованого опалення, завищувало тариф.

Про це 25 лютого повідомила пресслужба Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Зазначено, що спеціалісти сектору контролю за регульованими цінами головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на виконання плану роботи на 2020 рік здійснили планову перевірку суб’єкта господарювання, який надає послуги з централізованого опалення мешканцям міста Бердичева Житомирської області.

«У ході перевірки встановлено, що суб’єкт господарювання застосовував тарифи на послугу з централізованого опалення, які сформовані з порушенням вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, за рахунок завищення планових витрат на збут послуги централізованого опалення для населення (виділено редакцією), зокрема на 11,94 грн. за 1Гкал (з ПДВ) в діючому тарифі надавача послуги», – йдеться у повідомленні.

Сектор контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби суб’єкту господарювання надав припис щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульований цін (тарифів), яким вимагається:

– привести діючі тарифи до рівня економічно – обґрунтованих витрат;
– здійснити перерахунки та повернути споживачам зайво нараховану плату за послугу з централізованого опалення на загальну суму 1,22 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 12 серпня 2019 року пресслужба головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області інформувала, що комунальне підприємство, яке надає послуги з централізованого опалення жителям смт Озерне Житомирського району, завищувало тарифи. Тож підприємству було надало припис, на виконання якого суб’єкт господарювання повернув споживачам зайво нараховану плату за послугу централізованого опалення в сумі 232,1 тис. грн.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тариф нарахування Держпродспоживслужба  
Матеріали по темі