Влада

У Житомирській облраді створили комісії для продажу з аукціону теплиці та гаражів у двох райцентрах

25 March 2020, 09:58

У Житомирській обласній раді створили дві аукціонні комісії для продажу об’єктів малої приватизації – теплиці у Новограді-Волинському та гаражів у Малині.

Про це йдеться у відповідних розпорядженнях №37 та №38 голови Житомирської облради від 23 березня 2020 року.

«Утворити аукціонну комісію для продажу об’єкта малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – нерухомого майна (теплиця), що знаходиться за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 72, та затвердити її склад», - йдеться у розпорядженні голови Житомирської облради №37.
«Утворити аукціонну комісію для продажу об’єкта малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – нерухомого майна (гаражі), що знаходиться за адресою: м. Малин, вул. Гагаріна, 17б, та затвердити її склад», - йдеться у розпорядженні голови Житомирської облради №38.
Нагадаємо, проєкт рішення Житомирської облради «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації» опублікували 24 січня 2020. У цьому документі, зокрема, мова йшла про гаражи площею 36 кв.м за адресою вул. Гагаріна, 17-б у місті Малин, балансоутримувачем є Малинське районне КП з технічної інвентаризації.

Про приватизацію теплиці у Новограді-Волинському мова йшла у проєкті рішення облради, опублікованому 3 березня 2020. Теплиця загальною площею 147 кв.м. перебуває на балансі Новоград-Волинської школи-інтернат І-ІІ ступенів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аукціон облрада комісія продаж теплиця гараж  
Матеріали по темі