Місто

​Виконком у Житомирі відкоригував плату за опалення в березні: на 49% нижче від затвердженого тарифу

26 March 2020, 12:59

На позачерговому засіданні виконкому 26 березня було прийнято рішення про зміну розміру нарахування плати за теплову енергію, послуги з теплопостачання споживачам міста Житомира.

«На виконання постанови Кабміну щодо коригування вартості тарифу згідно вартості енергоносіїв. Вартість газу у цьому місяці зменшилась з 3900 грн до 3390 грн без ПДВ. Відповідно ми коригуємо тариф, у порівнянні з лютим місяцем на 6 %, а у порівнянні з затвердженим у січні місяці тарифом - на 49% вниз. Тобто 1 кв.м. у нас затверджений – 37 грн, в березні буде – 18 грн», - розповів директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

Також на позачерговому засіданні виконкому в Житомирі 26 березня було прийнято рішення про припинення теплопостачання в навчальних закладах міста, окрім навчально-виховного комплексу №38, що по вул. Ріхтера, 10-а, в якому наразі забезпечено перебування дітей житомирських медиків, рятувальників та правоохоронців.

Трансляція позачергового засідання міськвиконкому від 26 березня тут.

Як повідомляв Житомир.info, позачергове засідання виконкому Житомирської міської ради відбулося вчора, 25 березня, на якому виділили 200,9 тис. грн на дезінфікуючі засоби для житлового фонду та КАТП 0628.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тепло тариф опалення Рогожин ЖТКЕ  
Матеріали по темі