Місто

У Житомирі одиноких громадян будуть забезпечувати безкоштовними продуктовими наборами

28 March 2020, 12:04

Мер Сергій Сухомлин 25 березня 2020 року підписав розпорядження про підтримку одиноких людей похилого віку, які мешкають на території Житомирської міської об'єднаної територіальної громади, в умовах оголошення карантину.

Документ оприлюднений на сайті міської ради.

«Житомирському міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Житомирської міської ради з 02.04.2020 року забезпечити безкоштовними наборами продовольчих товарів першої необхідності вищевказану категорію громадян, які перебувають на обліку в Житомирському міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Житомирської міської ради. Департаменту соціальної політики Житомирської міської ради забезпечити координацію вказаної роботи із іншими виконавчими органами міської ради, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності (за потреби)», - зазначається у розпорядженні.

Контролювати його виконання буде заступниця мера Житомира Марія Місюрова.


На своїй сторінці у Facebook Сергій Сухомлин 27 березня повідомив, що на обліку перебуває 1800 одиноких житомирян.

«У посиленому режимі зараз працює й міський терцентр, що обслуговує одиноких непрацездатних житомирян. На його обліку перебуває більше 5300 осіб. З них —1800 одиноких. Своїх підопічних співробітники терцентру відвідують 2-3 рази на тиждень: прибирають у помешканнях, купують продукти, тощо. Крім того, розносять безкоштовні продовольчі набори одиноким та людям з мінімальними пенсіями, які не мають родичів», - написав мер Житомира.

Раніше повідомлялося, що в департаменті соціальної політики для людей, які потребують допомоги й яким немає до кого звернутися є телефони гарячої лінії (0412) 47-09-17 та (0412)36-02-24.

Нагадаємо, Укрпошта на час карантину запровадила безкоштовну доставку готівки та продуктів для пенсіонерів.

Як повідомляв Житомир.info, 25 березня Кабінет міністрів оголосив надзвичайну ситуацію на всій території України та продовжив карантин до 24 квітня 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: розпорядження одинокі проднабори соцполіктика  
Матеріали по темі