Влада

Житомирська область впала ще нижче в рейтингу Мінрегіону: за результатами минулого року – 16 місце

26 May 2020, 14:49

За 2019 рік Житомирська область опустилася в рейтингу Мінрегіону на три позиції й займає 16 місце серед 25 регіонів України.

Рейтингова оцінка за 2019 рік оприлюднена 19 травня на сайті Міністерства розвитку громад та територій.

Моніторинг соціально-економічного розвитку показав, що найкращий результат Житомирської області за минулий рік – третє місце за напрямом «Відновлювальна енергетика та енергоефективність», за іншими напрямами область не підіймається вище 11 місця. Найгірший – 25, останнє місце за напрямом «Розвиток інфраструктури».

Детальніше моніторинг за 2019 рік по всіх 12 напрямкам дивіться тут

Нагадаємо, за 2017 рік Житомирська область була в рейтингу Мінрегіону на 12 місці, найкращі результати – четверті місця за напрямами «Економічна ефективність» та «Відновлювальна енергетика та енергоефективність», найгірший – 20 місце за напрямом «Доступність та якість послуг у сфері освіти». За підсумками 2018 року область була на 13 позиції й найкращими результатами було 6 місце за напрямами «Ефективність ринку праці» та «Відновлювальна енергетика та енергоефективність», найгірше – 20 місце за напрямом «Інвестиційно-інноваційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця».

Як повідомляв Житомир.info, за підсумками 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко займає 20 місце з 23 в рейтингу губернаторів, який оприлюднюю «Деловая столица».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: рейтинг Мінрегіон  
Матеріали по темі