Влада

У райсуд Житомирської області, який майже рік не розглядав справи, президент призначив суддю

16 June 2020, 12:42

Володимир Зеленський призначив суддю Володарсько-Волинського районного суду, посада була вакантною з вересня 2019 року.

Указ про призначення №226/2020 опублікували на офіційному сайті президента 16 червня.

«Відповідно до частини п'ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю:1. Призначити у місцевих загальних судах на посади: судді Володарська-Волинського районного суду Житомирської області ЗБАРАЖСЬКОГО Артема Миколайовича», – йдеться в указі президента.

У декларації Артема Збаражського за 2019 рік зазначено, що він працював в Житомирському окружному адміністративному суді на посаді заступника керівника апарату суду. У власності дружини є квартира у Житомирі та автомобіль Skoda Octavia. За основним місцем роботи в окружному адміністративному суді за рік отримав 362 708 грн заробітної плати та 326 340 грн заробітної плати в Житомирському апеляційному суді та 84 599 грн в Житомирському апеляційному адміністративному суді. Декларує 9 тисяч доларів та 8 783 грн.

Нагадаємо, у Володарсько-Волинському районному суді з 20 вересня небуло жодного судді, хоча за штатним розписом передбачено троє. На сайті Володарсько-Волинського райсуду у розділі про склад суду міститься повідомлення про те, що станом на 23 вересня 2019 року в суді наявні три вакансії судді. У зв’язку з цим понад 400 цивільних та адміністративних справ залишаються без розгляду.

Як повідомляв Житомир.info, 12 грудня президент України Володимир Зеленський призначив чотирьох суддів на посади у загальні суди Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд Володарсько-Волинський райсуд суддя  
Матеріали по темі