Влада

Житомирська облрада хоче скасувати свої рішення про передачу владі Бердичева недобудованого спорткомплексу та землі

24 червня 2020, 13:45

Житомирська обласна рада хоче скасувати свої рішення щодо передачі громаді Бердичева недобудованого спортивного комплексу на вул. Європейська, 25-б та земельної ділянки під ним «у зв’язку із невиконанням рішень обласної ради».

Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднений на сайті облради 24 червня, а чергова сесія має відбутися 25 червня.

«Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із невиконанням рішень обласної ради від 07.03.2018 № 1010 «Про передачу об’єкта незавершеного будівництва - спортивного комплексу», від 17.09.2019 № 1641 «Про передачу земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади м. Бердичева» та недотриманням визначеної статтею 117 Земельного кодексу України процедури приймання - передачі земельної ділянки, на виконання протокольного рішення президії обласної ради від 22.06.2020, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 22.06.2020, обласна рада вирішила скасувати рішення обласної ради від 07.03.2018 № 1010 «Про передачу об’єкта незавершеного будівництва - спортивного комплексу» та від 17.09.2019 № 1641 «Про передачу земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади м. Бердичева», - йдеться у проєкті рішення.

Зазначимо, що у звіті мера Бердичева Василя Мазура, оприлюдненому 8 листопада 2019 року на офіційному сайті міста, зазначалося: «Два роки у Бердичеві боролися за те, аби повернути у власність громади землю, що свого часу була виділена медичному коледжу під будівництво спорткомплексу. Зрештою, обласна рада пішла назустріч Василю Мазуру, і проголосувала «за» (прикметна деталь: із «бердичівської» групи обласних народних обранців свої «за» віддали лише В. Вітусевич, О. Маланюк та О. Пасічник – решта виступила категорично проти). Так що у 2020 році є наміри розпочати будівництво спорткомплексу. Поруч має з’явитися майданчик зі штучним покриттям».

Як повідомляв Житомир.info, на сесії обласної ради 7 березня 2018 року депутати проголосувала за безоплатну передачу громаді Бердичева недобудованого спортивного комплексу, який знаходився на балансі місцевого медколеджу. Підтримати це рішення просив мер Бердичева Василь Мазур, проти виступали бердичівські депутати від Радикальної партії Ляшка Ілля Смичок та Ігор Романський. Ще один бердичівський депутат Олег Пасічник з Об’єднання «Самопоміч» закликав колег проголосувати за передачу недобудови. Також саме Пасічний на сесії обласної ради 17 вересня ініціював включення до порядку денного питання щодо передачі громаді Бердичева земельної ділянки під цим об’єктом.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада спорткомплекс Бердичів земля  
Матеріали по темі