Місто

Запарковані вулиці та стихійна торгівля: який вигляд мають житомирські ринки «Житній» та «Хлібний» після послаблення карантину

26 червня 2020, 17:02

На початку червня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко затвердив рекомендації щодо роботи ринків.

Серед правил - обов'язковий термоскринінг при вході на ринок для працівників, відвідувачі допускаються на ринок, якщо вони мають респіратор або маску, в тому числі виготовлену самостійно, які прикривають ніс та рот та інше.


Адміністрація ринку повинна забезпечити: постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників у санвузлах; централізований збір засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами для подальшої їх утилізації; розмістити додаткові контейнери/урни для засобів індивідуального захисту, паперових серветок в місцях загального користування.

Більше подробиць щодо умов роботи ринків можна дізнатись тут.

26 червня Житомир.info вирішив поцікавитися, який вигляд мають житомирські ринки «Житній» та «Хлібний» з висоти. На входах у ринок дійсно вже немає співробітників, які міряють температуру відвідувачам, самих покупців не надто багато. Навколо ринків запарковані безліч автомобілів: з боку вулиць героїв Небесної сотні, Хлібної та площі Житній ринок.


Нагадаємо, 1 травня 2020 року Житній ринок у Житомирі запрацював після місяця карантину. А 5 травня відновив роботу м'ясний павільйон на ринку. Через два тижні після відновлення роботи ринку продавці розповідали, що ціни зросли, а покупців майже немає.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ринки Житній Хлібний  
Матеріали по темі