Місто

Після карантину на Житньому ринку в Житомирі подорожчали овочі, а м'ясо стало дешевшим

15 травня 2020, 14:26

Пройшло понад два тижні, як у Житомирі відновив свою роботу Житній ринок.

Як змінилися ціни та кількість покупців, Житомир.info 15 травня дізнавався у продавців ринку.

На прилавках чимало овочів: огірки, помідори, редиска та молода капуста. Найдешевші огірки коштують 32 грн, а найдорожчі 45 грн. Ціни на помідори стартують від 45 грн. А ось молодої капусту дешевше 16 грн ми не знайшли.


Самі продавці не приховують: після відкриття ринку ціни зросли, кажуть, клієнтів майже немає.

«Ну так нормально, хочеться більше, але їх немає. Дорожче, підняли все у два рази, десь на 5 грн», – говорить продавчиня Світлана.

«Ціни відрізняються, а покупців мало. Дивлячись на що: редиска (в ціні) піднялася та огірок також піднявся, все подорожчало. Наприклад, огірок був 39-40 грн, а сьогодні 45 грн, редька так само була 25 грн, а стала 30 грн. З минулим роком, точно не пам’ятаю, але редиска точно дешевша була в таку пору. Ціни дорогі, для мене, наприклад, це дорого. Хотілось дешевше, і людина більше взяла б. Не ми підіймаємо, а це нам підіймають. Ми за копійки торгуємо, якщо чесно», – ділиться продавчиня Ольга.

А ось ціну на м'ясо, навпаки, знижують, запевняють продавці. Кажуть, що після відкриття ринку цінник на продукцію поставили на 20 грн менший.

«Грошей у людей немає, тяжко в України жити. Заробітчан не випускають за границю, село не пускають, та й тяжко жити. Продаємо і по 95-100 грн, дешевше, ніж ковбаса. Чистота ідеальна, хай приходять до нас. Зараз менша ціна на 20-30 грн, аніж до карантину», – каже продавець Володимир.

«Людей мало, бо грошей немає в людей, а так потроху беруть. М’ясо 95 грн – шинка, лопатка – 90 грн, обрізки – 60 грн, битки – 100 грн, дуже гарні без кісточок», – сказала продавчиня Тетяна.

Наостанок продавці показали скільки коштують яйця. Ціни від 18 до 27 грн, вартість залежить від розміру та виробника.

Нагадаємо, за інформацією головного управління статистики у Житомирській області, у квітні ціни на продукти в області зросли на 2,3%.

Який вигляд мали закриті на карантин житомирські ринки «Житній» та «Сінний», дивіться у відеосюжетах від 27 березня та 9 квітня 2020 року відповідно

Як повідомляв Житомир.info,1 травня 2020 року «Житній» ринок у Житомирі запрацював після місяця карантину. А 5 травня відновив роботу м'ясний павільйон.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ринок базар продаж Житній ринок ціна овочі м'ясо  
Матеріали по темі