Місто

На Покровській у Житомирі комунальники розпочали поточний ремонт дороги, приблизна вартість – 4 млн грн

9 липня 2020, 14:18

У Житомирі КП «Управління автомобільних шляхів» проводить поточний ремонт на вул. Покровській. Від заїзду в місто до вул. Андріївської комунальники замінюють верхній шар асфальту, далі до вул. Київської відремонтують пошкоджені ділянки на проїжджій частині.

Приблизна вартість поточного ремонту на вул. Покровській – 4 млн гривень, який розрахований на п'ять років експлуатації.

«Зараз почались роботи по поточному ремонту на вулиці Покровській від заїзду в місто зі сторони Черняхова. Виконуються роботи нашим комунальним підприємством «Управління автомобільних шляхів». Планується взагалі по Покровській відремонтувати десь приблизно 25 тис. квадратних метрів. Почали зі Старої Крошні, це була найбільш розбита ділянка, тому дорогу вирішили замінити повністю. Далі будемо йти по вул. Покровській в сторону центру великими картами, де є дійсно пошкоджене бетонне покриття. Капітально відремонтовані ділянки ми пропускаємо, те, що було відремонтовано в минулому році, теж пропускаємо. У нас ще буде невеликий кусок, якщо рухатись в центр від проспекту Незалежності до вулиці Сціборського, це в минулому Яна Гамарника, там в частині теж є вибоїни та тріщини. Далі – від перехрестя Домбровського, теж там саме перехрестя вже в жахливому стані. Якщо рухатись ближче до вул. Київської, теж там частина, тобто невеликими картами є розмітка, і комунальне підприємство пропрацювало, ці карти відмічені і всі об'єми прораховані», – розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.


Як повідомив керівник КП «УАШ» Володимир Мазур, на комунальному підприємстві для забезпечення безперервного ремонту техніки не вистачає, тому залучають також орендовану. Загалом на ділянці задіяно 14 одиниць техніки.

«Минулого тижня було зрізано до 5 сантиметрів верхнього полотна на частині вулиці Покровської. Роботи виконали за два дні, а сьогодні вже другий день асфальтування. Роботи плануємо виконати в суботу (11 липня – ред.). Це стосується виключно смуг руху транспорту без врахування з’їздів. Вартість приблизна розрахункова 350 гривень за метр квадратний, точну вартість ми будемо знати по завершенню будівельних робіт», – говорить керівник КП «УАШ» Володимир Мазур.

За словами заступника Житомирського міського голови Олександра Шевчука, усі роботи на Покровській планують завершити за два тижні.

Нагадаємо, впродовж 2020 року в Житомирі планують провести поточний ремонт доріг одразу на кількох центральних вулицях.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2019 року ПП «Автомагістраль» виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Велика Бердичівська (від бульвару Старого до вулиці Довженка) в місті Житомирі за 23 млн 106 тис. 526 грн. Але ремонтні роботи відклали на 2020 рік. 27 березня 2020 співробітники ПП «Автомагістраль» продовжили капітальний ремонт вулиці Великої Бердичівської на ділянці від Старого бульвару до вулиці Довженка.

Наприкінці травня у Житомирі розпочали ремонт Чуднівської та Леха Качинського.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт Покровська УАШ Мазур  
Матеріали по темі